Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Exer

Istikimas zaidejas :D

Rekomenduoti pranešimai

Del interneto ramus, nes pasmane kintantis IP. Bed dabar pazeides pora dienu supratau delko nustojau zaist si zaidima ir turbut nustosiu vel.. Jokios tvarkos zaidime, policija daro kanori, SWAT baudzia pagal savo taisykles kurios nesuderintos su zaidimo taisyklem. Darbuotoju papeikimai atmetami del atceit forumo taisykliu nesilaikimo.. Tai man paliko idomu ar tas priziuretojas priziuri foruma ar savo darbuotojus... Zodziu zaidimas betvarke toli grazu iki real life.. per 2 metus niekas nepasikeite. visi daro ka nori..

va va čia tai tikrai sutinku 100proc. atsimenu seniau čia stovėjau prieš 2 min prisijungęs, nebuvau kokius 6 mėnesius on privarė swatas prikrovė 250 star išvadino **** nušovė dar padarė pee dėjau papeikimą tai ištrynė tą papeikimą o tas toliau darė ką nori, parašai į /admin tai ne atsakymo sulauki o kokios nesamonės atrašymo arba mute. Aš ir tą sargą leavinau dėl šitų priežasčių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10k exp tik parodo kaip greit pastebejau jog sis serveris tik eilinis serverio kurejo pinigu uzdirbimas is nieko. Jis nesirupina siu serveriu nei biski, Jej per 2 metus neskubejo pakeisti nieko. Situacija tokia as sukuriau o jus noliferiai mokekint man uz tai pinigus ir darykit ka norit..

išsičiūkink bl*t nieko nepadare per du metus? pasižiūrėk obuolį kr* http://sarg.lt/index.php?/forum/45-serverio-atnaujinimai/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10k exp tik parodo kaip greit pastebejau jog sis serveris tik eilinis serverio kurejo pinigu uzdirbimas is nieko. Jis nesirupina siu serveriu nei biski, Jej per 2 metus neskubejo pakeisti nieko. Situacija tokia as sukuriau o jus noliferiai mokekint man uz tai pinigus ir darykit ka norit..

ką tu čia nusišneki, padarė daug atnaujinimu per tuos 2 metus. Ir gal geriau leavink vėl, nes už **** sėdėsi dėl šitos temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Karsiuokites jus kiek tik norit. Man nuo to tik dar idomiau :) Nepadere nieko kad padarytu si zaidima panasesni i real life. Zinoma pakitimu atsirado bet tikrai ne tokiu ir ne tiek kad butu galima zaisti kaip real life. Padarytu miesta ar rajona kur nebutu taisykliu tegul ten visi tie kas nori saudosi ir rodo save ir t.t. o visur kitu butu normalios taisykles normalus istatimai. Man labai idomu ar cia yra bent kaskas atsakingas uz viso zaidimo organizuotuma ir sudrinima? Nes panasu kad nelabai tokiu cia zmoniu kurie priziuretu tvarka sitame zaidime. Beto butu malonu jej zmogus kuris priziuri si zaidima ar yra jo savininkas susisiektu su manim A.Z. Nes turiu daug pasiulimu sitam zaidimui ir buvau nusiteikes investuoti nemazai pinigu i si zaidima bet jej visas zaidimas bus toks pat koks buvo pries 2 metus kur paprastas eilinis zmogus neturintis vip ir ipatingu poziciju darbuose, negali vakarais normaliai prisijunkti ir pasimegauti "realiu", ramiu gyvenimu online teks ieskoti kitu serveriu ar zaidimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Karsiuokites jus kiek tik norit. Man nuo to tik dar idomiau :) Nepadere nieko kad padarytu si zaidima panasesni i real life. Zinoma pakitimu atsirado bet tikrai ne tokiu ir ne tiek kad butu galima zaisti kaip real life. Padarytu miesta ar rajona kur nebutu taisykliu tegul ten visi tie kas nori saudosi ir rodo save ir t.t. o visur kitu butu normalios taisykles normalus istatimai. Man labai idomu ar cia yra bent kaskas atsakingas uz viso zaidimo organizuotuma ir sudrinima? Nes panasu kad nelabai tokiu cia zmoniu kurie priziuretu tvarka sitame zaidime. Beto butu malonu jej zmogus kuris priziuri si zaidima ar yra jo savininkas susisiektu su manim A.Z. Nes turiu daug pasiulimu sitam zaidimui ir buvau nusiteikes investuoti nemazai pinigu i si zaidima bet jej visas zaidimas bus toks pat koks buvo pries 2 metus kur paprastas eilinis zmogus neturintis vip ir ipatingu poziciju darbuose, negali vakarais normaliai prisijunkti ir pasimegauti "realiu", ramiu gyvenimu online teks ieskoti kitu serveriu ar zaidimu.

Na iš tikro ieškoti tokio serverio, kur nereikia jokių vipų, adminų yra visai kitokio pobūdžio serveriai - RP. Ten tikrai gali ramiai pažaisti, nes kaip suprantu nori kažko panašaus į realų gyvenimą. Matai kiekvienam patinka vis kažkas kito, galbūt čia žaidžiantiems žaidėjams visgi labiau patinka tokia betvarkė, nieks per daug nekontroliuojama, laisvas elgesys. Čia net nereikia ginčytis, nes taip, čia betvarkė baisi palikusi, tačiau negalima prieštarauti ir tiems, kurie čia žaidžia ir jiems atrodo viskas gerai. Kiek žmonių, tiek nuomonių :) Nebesiginčykit. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...