Eiti į turinį
Povilas_Rimkus

Motoroleris ar keturatis

Rekomenduoti pranešimai

Asmeniškai pats turiu 250CC keturratį 14 kW. Na pasakysiu tikrai žvėriukas nemažas, nelyginant aišku su 600cc predatoriais, bet kaip reikiant. Asmeniškai kaip žiemą čia sniego buvo tai visos dienos bevk su juo praleistos buvo, nors teisių nebus rasta, nes vistiek aš negalėčiau su juo varinėt  :wacko: Vasarai rinkčiausi vis dėl to motorolerį, populiarau, įveikti atstumus patogiau, mažiau pisis mentai (turint kokį RS, TZR tai mentų taip pat neatsiginsit). Keturratis žiemai pats tas, aišku vasarą kodėl gi ir niekas netrukdo varinėti ir panašiai, bet man visgi jis labiau limpa žiemos metu. Ateinant vasarai pats užsimaniau motorolerio tai variantų ir pats turiu Roxą, Runnerį, arba Yamaha TZR  :mellow: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai pats turiu 250CC keturratį 14 kW. Na pasakysiu tikrai žvėriukas nemažas, nelyginant aišku su 600cc predatoriais, bet kaip reikiant. Asmeniškai kaip žiemą čia sniego buvo tai visos dienos bevk su juo praleistos buvo, nors teisių nebus rasta, nes vistiek aš negalėčiau su juo varinėt :wacko: Vasarai rinkčiausi vis dėl to motorolerį, populiarau, įveikti atstumus patogiau, mažiau pisis mentai (turint kokį RS, TZR tai mentų taip pat neatsiginsit). Keturratis žiemai pats tas, aišku vasarą kodėl gi ir niekas netrukdo varinėti ir panašiai, bet man visgi jis labiau limpa žiemos metu. Ateinant vasarai pats užsimaniau motorolerio tai variantų ir pats turiu Roxą, Runnerį, arba Yamaha TZR :mellow:

Automatas ar su begiais keturatis bet siaip tame yra tiesos ziema gerai pasidraskyt per sniega kokias saulytes papiest bet ir rogutes smagu prisiksbink ir patrsukiot rogese kazka bet vasara irgi zjbs karsta diena greitai pralekt atsivesini iskart :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Begiais pas mane ketas. Aišku Povilai sutinku su tavimi jis gerai ir vasarą lakstyt kodėl gi ne, bet tikimybė bent pas mane mieste jog mentai stabdys daug didesnė, todėl geriau ten kažkaip aplėkt iki laukų ir ten varinėt, mofkė bent nemeta į akį taip savęs, bet aišku galimybę ir tą turi patikrint.

 

Bet kaip yra žiauru tau pačiam nebūna gėda skaityti tai ką tu parašai?. Keturratis vpš rašomas su dviem R raidėm tu išvis skirti raide - i nuo y ?.

 

Vieno nesuprantu žinok, kokio tolko tu atėjai į temą? Nafik skaitei jei nepatinka? Nafik komentavai jei akį rėžia? Galvą dedu jog išvis nieko šioje srityje nenusimanai, bet norėjai pasirodyt kaip ponas žinovas parašydamas tokį "protingą" postą. :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei keturatis tai nemažiau nei 450cc, su silpnesiu juoko tik prisidaryti gali. Ir keturatis tik gyvenant už miesto, mieste keturatis tai kaip stabdis bus, nei mašinas lengvai lenksi nei staigiai posukius išiminėt galėsi. O dėl RS tai nežinau.. :D 125cc dar dar, apie silpnesni irgi kalbos negali būt. O motoroleris tai ir su 70cc gali gatvėse akis draskyti jeigu sporta susimetes esi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei keturatis tai nemažiau nei 450cc, su silpnesiu juoko tik prisidaryti gali. Ir keturatis tik gyvenant už miesto, mieste keturatis tai kaip stabdis bus, nei mašinas lengvai lenksi nei staigiai posukius išiminėt galėsi. O dėl RS tai nežinau.. :D 125cc dar dar, apie silpnesni irgi kalbos negali būt. O motoroleris tai ir su 70cc gali gatvėse akis draskyti jeigu sporta susimetes esi. :)

Man 107 kubu uztenka + nuo 450 kubu reikia traktoristo teisiu + po varikliu pasiknisus ysimk ribotuva man kazkiek greiciau vaziuoja :DDD
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man 107 kubu uztenka + nuo 450 kubu reikia traktoristo teisiu + po varikliu pasiknisus ysimk ribotuva man kazkiek greiciau vaziuoja :DDD

Dėl ribotuvo tai gali buti šiaip, o dėl traktoristo, tai nuo 16 metu tiesiog teorija išklausyti reikia ir viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...