Eiti į turinį
Armandas_Coolx

Moto tema [Diskusijos]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi iki šiol nepastebėjau nė vienos tokios temos kurioje būtų grynai diskutuojama apie motociklus apimant keturačius, čioperius, motorolerius, pusbritves ir t.t Manau galima būtų padaryti diskusijų temą. Asmeniškai pats neturiu itin didelės patirties su moto. Šiuo metu turiu keturratį 250cc (darbinis tūris) 14 kW (galios). Daugumai jei iškiltų klausimas ar tai automatas tai atsakymas vienareikšmiškas NE. Šiuo metu galvoju apie naują pirkinį ateinant sezonui. Greičiausiai tai bus motoroleris arba pusbritvė. Mintys šiaip sklando apie - Yamaha TZR, Yamaha YZF. Kalbant apie motorolerius tai Yamaha Aerox, Aprillia SR, Gillera Runner. Galbūt ir apie Piaggio NRG. Norėčiau jūsų nuomonės, patarimų į ką atsižvelgti perkant britvą, motorolerį kadangi vistiek jos turi panašumų, priešingai nei keturratis kuris nelabai ką ir rišas su jomis. Tai va laukiu jūsų diskusijų apie jūsų aparatus, žinoma nuotraukų. Būtų malonu jei patartumėt:

 

• Į ką atsižvelgti renkantis motorolerį, pusbritvę, britvą?

• Į ką kreipti dėmesį jei mopedo kaina skirias visiškai nuo kitų. Na ta prasme pavyzdys Yamaha YZF eina dažniausiai po 6k lt~, o yra viena nauja 09metų už kurią nori 4,5lt~ nors moto parašyta jog tvarkingas, bet vistiek manau kažkur čia turi būti fignia. (skelbimas to YZF - http://www.autogidas.lt/yamaha-yzf-2009-021146161.html).

 

bd116858d6dad61b0ef894c3a05f82da311.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pats irgi turiu 2 keturracius 110cc ir 200cc 16kw (gale variklis ir pusasiai i ratus suka iskart) ir 1 motoroleri 125cc, bet dabar irgi dairaus pusbritves 125 bei apsiriboju ties YZF CBR ir NSR.

adcce896cde9ef02fa9807e26e2f79e8448.jpg

Tas raudonas mano, o ten kaimyno honda nsr

2f0433fdba9db9d8d2f51b698ddccbab156.jpg

Po to CBR dar ziuriu

40ebc3d806d9add37e62cb3a61930557711.jpg

Ir beto tas YZF normalus yra tik isvaizdos defektai

bf01a943e82bbc7745a643d1b5959a91136.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oo Naikon turi jau kuo pasigirti (yyy)  :) Pats nesižiūrai į tą YZF tu? Man irgi labai į akį traukė tie išvaizdos defektai, 33k pravažiuota irgi nemažas skaičius manau.

Ziuriu ziuriu, bet maciau dar tie patys parvare viena YZF tai laukiu skelbimo jei ka tai iskart abu bus galima apziuret. Su keturtakciu iki 40k be problemu galima vaziuot, bet cia jau daug prasukta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pats Naikonai registravęs keturratį? :? Pačiam jau ne kartą teko būt akiratį mentyno, bet šiaip ne taip  :D  :lol:

Nea, tik dokumentai yra. Buvo kazkada iskviete mentus mum su draugu kai vazinejom po laukus, bet tieisiog sake, kad daugiau nevaziuotume ant tos ,,durneles" zemes ir fsio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nea, tik dokumentai yra. Buvo kazkada iskviete mentus mum su draugu kai vazinejom po laukus, bet tieisiog sake, kad daugiau nevaziuotume ant tos ,,durneles" zemes ir fsio :D

 

Vava, pas mane irgi tik dokai yra. Buvo ir man toks atvėjis kaip pasivažinėjau konkrečiai įvažiavau į kiemą keturratis kieme stovi aš į namus užlėkiau mentai žiūriu kelių jau įsuko :D Tačiau pasidrovėjo užeit kažkodėl į vidų ir pakalbėti, pastovėjo kažkiek laiko ir nuvažiavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ziuriu ziuriu, bet maciau dar tie patys parvare viena YZF tai laukiu skelbimo jei ka tai iskart abu bus galima apziuret. Su keturtakciu iki 40k be problemu galima vaziuot, bet cia jau daug prasukta :D

Tą kur vakar parsivežė tai ten yra Ledassss. Nemanau, kad spėsi jį apžiūrėt nuvažiuot, nes pas jį greit nupirks. Ir kaina skirsis manau daug tarp juodo ir valentino rossi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...