Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, sportuoti pradėjau nesenai, turbūt dar nei mėnesio nėra. Pradžia buvo tokia, kad jau pabodo sėdėti prie to kompiuterio ir nieko neveikti, tad leavinau serverį. Turiu porą draugų kurie sportuoja maždaug apie 6 mėnesius, jie mane ir priėmė sportuoti kartu, seniau nelabai suvokdavau, kas iš to jog ten sportuosi ir pan., bet pradėjus, tai kaip narkotikas, tiesiog vis norisi ir norisi kuo daugiau, svoris mano kiek per mažas, tad auginu, kolkas per mėnesį pavyko priaugti ~3 - 4 kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, sportuoti pradėjau nesenai, turbūt dar nei mėnesio nėra. Pradžia buvo tokia, kad jau pabodo sėdėti prie to kompiuterio ir nieko neveikti, tad leavinau serverį. Turiu porą draugų kurie sportuoja maždaug apie 6 mėnesius, jie mane ir priėmė sportuoti kartu, seniau nelabai suvokdavau, kas iš to jog ten sportuosi ir pan., bet pradėjus, tai kaip narkotikas, tiesiog vis norisi ir norisi kuo daugiau, svoris mano kiek per mažas, tad auginu, kolkas per mėnesį pavyko priaugti ~3 - 4 kg.

Man buvo taip, tiesiog mačiau draugus,kaip jie sportuoja kiekvieną dieną ir jiems tai daryti patinka. Norėjau ir aš taip, bet kažkaip neprisiruošdavau, bet va prieš mėnesį sugebėjau susiimti ir su draugais pradėjau sportuoti. Supratau,kad sportas tikrai yra sveikata! :) . Seniau eiti į mokyklą, atsikeli nepailsėjąs nes eidavai vėlai miegoti o dabar nėra jėgų grįžus po treniruotės sėdėti ilgai prie to kompo ir kimarinti, tiesiog nėra jėgų, tad eini anksčiau miegoti, atsibundi žvalesnis ir nuotaika visada būna daug geresnė nei įprastai! :)

Dėkoju už tavo atsakymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krv dziuvesi mynk nh is temos, jis bent ta mase pavers raumenim, o tu toliau savo skura ir kaulus ryskink (nors nuo to nieko tau nepageres)

 

:D kaimo japas kurva :D :D 

Ant sakos ten pas save pakacialini ir galvoja sportininkas :D is akcento suprasti apie zmogu galima.

Dziuvesi tai dziuvesi thats ok :D jeigu matei mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D kaimo japas kurva :D :D

Ant sakos ten pas save pakacialini ir galvoja sportininkas :D is akcento suprasti apie zmogu galima.

Dziuvesi tai dziuvesi thats ok :D jeigu matei mane

Nestūmimam šią temą sukūriau, jei kažkas nepatinka, turite priekaištų vienas kitam eikite į AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

gezas nesavo foto įmetei :D :D :D koks tolkas pist protą, kad čia tu? :D :D :D

kas ne savo išnara tu :DDDDD dalbaj**** nu nafik, debile duok snapa i ten imesiu fotke atskira tau debile
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kas ne savo išnara tu :DDDDD dalbaj**** nu nafik, debile duok snapa i ten imesiu fotke atskira tau debile

Gi blemba, nekonfliktuokit dėl nieko.. Gražiai bl bendraukit, be tų keiksmų, prasivardžiavimų.. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

su kiek dirbi pats nuo krutines? kiek seriju ?po kiek? kelintadieniais eini i stangine?koks maxas?su kiek pritupi?mirties trauka su kiek?plėšima su kokiais hanteliais darai?mitybos programa turi?vartot zadi ka?treneriai yra stanginej?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D kaimo japas kurva :D :D 

Ant sakos ten pas save pakacialini ir galvoja sportininkas :D is akcento suprasti apie zmogu galima.

Dziuvesi tai dziuvesi thats ok :D jeigu matei mane

tu krv gal koks ekstrasensas, kaip tu is raidziu galk zinot mano akcenta? :DDD eik uzvalgyk krv, tuoj vejas nupus dziuvena krv.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...