Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

su kiek dirbi pats nuo krutines? kiek seriju ?po kiek? kelintadieniais eini i stangine?koks maxas?su kiek pritupi?mirties trauka su kiek?plėšima su kokiais hanteliais darai?mitybos programa turi?vartot zadi ka?treneriai yra stanginej?

 

dar daugiau klausimu užduok, duok facebooka pakviesiu pažiūrėsiu pagal tavo makufelio apimptis ar čia tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

dar daugiau klausimu užduok, duok facebooka pakviesiu pažiūrėsiu pagal tavo makufelio apimptis ar čia tu

makufelio :D wtf :Dd daunas ziuriu tu totalus esi :DDD dahuja sargiečiu tur mano fb taip kad ekstrasensas pasitelk galias ;)) norejau ir uzdaviau kas neleis?bet ziuriu tu toks sportininkas reiškies patarimus duodi tai pz o fotkes dar nemačiau tai davai imesk fotkes savo;))) e, o džiusna žinojai kad kai 1m 80cm (tavo ugis) ir 60(tavo svoris) kai tu išsiryškinsi tavo kalades bus tokios hujovos kad pz gal nebesportuok ok ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

makufelio :D wtf :Dd daunas ziuriu tu totalus esi :DDD dahuja sargiečiu tur mano fb taip kad ekstrasensas pasitelk galias ;)) norejau ir uzdaviau kas neleis?bet ziuriu tu toks sportininkas reiškies patarimus duodi tai pz o fotkes dar nemačiau tai davai imesk fotkes savo;))) e, o džiusna žinojai kad kai 1m 80cm (tavo ugis) ir 60(tavo svoris) kai tu išsiryškinsi tavo kalades bus tokios hujovos kad pz gal nebesportuok ok ?

Liutaurinho69, nes bbz nežinau ar ten tu ar tas tavo pusbrikas ar čia rolandas krč bbz pakviesk į snapą pradžioj yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

dar daugiau klausimu užduok, duok facebooka pakviesiu pažiūrėsiu pagal tavo makufelio apimptis ar čia tu

Gali tu mažiau čia šūstravoti? Atsibodai, kiek gali reikštis per tą laidą, eik gatvėj pi** kam į snūkį ir aiškinkis o ne čia kažką bandyk pavaidinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiek per jaunas esu lankyti štangines ir išvis tie svarmenų kilnojimai kaip ir ne man, lankau jau labai ilgai Karate sporto šaką ir pilnai užtenka, bet ateitis tikrai bus dar sunkesnė nes irgi planuosiu nuo rudenio pradžios ieškoti sporto salės ir bandyti kažką daryti, kažkaip traukia ir turnikai taip vadinami, bet aplinkui mano namus nėra tinkamų vietų, o pirkimui vis neprisiruošiu, tai tiek. ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi, sportuoti pradėjau dar 2014m. spalio mėn. Tada tiesiog atlikinėjau CARDIO treniruotės ir bėgiodavau ratus prie miesto prūdo. Visad norėjau lankyti sporto salę, bet bijodavau, kad iš manęs tyčiosis ir niekas rimtai nežiūrės, dėl mano apvalių kūno formų, bet 2014-11-17 aš pasiryžau ir nuėjau su draugu į savo miesto sporto salę. Pirma diena buvo sunki. Išbandžiau kone kiekvieną treniruoklį, tad raumenys skaudėti pradėjo dar neišėjus iš salės. Bet nepasidaviau. Kitą dieną su belenkaip skaudančiais raumenimis nuėjau pas trenerį ir užsisakiau specialią programą sau, kurią gavau jau po dviejų savaičių. Iki programos gavimo, salėj stumdžiau dūrą, nes pats nieko nesupratau: kuris treniruoklis, ką stiprina, bet po mėnesio aš jau ten buvau kaip savas. Dabar jau ten einu penktas mėnuo ir džiaugiuosi savo rezultatais. susiradau naujų draugų, mečiau tokius žaidimus kaip SA:MP ir į gyvenimą pažvelgiau kitu kampu. Nebeesu tas, kuris po mokyklos net nedaręs namų darbų, puolu žaisti po 5-6 valandas kaip anksčiau. Dėl šio žaidimo net mokyklos nelankiau, bet dabar man dėl to baisiai gėda, bet negėda to, kad sugebėjau to atsikratyti ir pradėjau naują gyvenimo puslapį ir tam tereikėjo vieno lemtingo nuėjimo į sporto salę. Prieš pradedant lankyti salę, svėriau 95kg, dabar sveriu 85kg, bet kūno formos gerokai sumažėjo ir padidėjo raumenys. Šio pasakojimo esmė ta, kad visi bijo eiti į salę, vien dėl to kaip jis atrodo, bet patikėkite, salėje į jus dėmesio niekas nekreipia, nes jie prisižiūri save, o ne jus, o jei ką ne taip padarysite, patyrę sportininkai tikrai patars ir padės. Tad nebijokite ir ženkite tą žingsnį ne kitą pirmadienį, ne po atostogų, ir ne pirmą vasaros dieną, ženkite dabar, nes vis atidėdami, jūs taip ir nepradėsite. Gero sporto mielieji ir nemeskite visko, jei rezultatų nebus matyti po savaitės. Jų reikia siekti ir juos užsidirbti, nes pačios ateina tik nesėkmes, o visą kitą reikia pasiekti pačiam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...