Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Kerey

John_Kerey

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Rytis

  • Pravardė? Neturiu tokios :D

Amžius? Už beveik 2mėn 17

Zodiako ženklas? Vėžys

Kur gyveni? Kaunas City

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Šiuo metu apsiriboju ties sėdėjimu namuose, ankščiau lankiau muzikos mokyklą.

Ką veiki laisvalaikiu? Sėdžiu prie PC , kimarinu su draugais , užjudu į plotą arba su drauge būnu.

Kiek laiko žaidi serveryje? Bendrai sudėjus tai gal bus 2 metai kokie.

Ar ilgai žaidi SA-MP? Bijau sumeluot.. gal kokie 4.

Kokius filmus mėgsti? Labiausiai mėgstu tai veiksmo , bet iš esmės tai nelabai žiūriu išvis filmų.

Kokios muzikos klausai? Visokios , nesu išrankus

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)  Turiu debiliuką čihuaha , ir dužusį katiną , bet jų nuotraukų daba neturiu , ir šiaip kažkur blūdija po namus dabar

Turi brolių, seserų? Turiu , dvi seses.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Svarbiausias tikslas dabar baikt mokyklą ir kur nors įstot , o poto jau žiūrėsim . Nemėgstu žiūrėt taip tolį į ateitį

Kokie tavo privalumai? Privalumai mano.. Šiaip lyg ir esu bendraujantis čilavekas , tikrai nesunku užmegzti pokalbį su manim , randantis bendra kalba su daugeliu žmonių. 

Kokie tavo trūkumai? Vat šiuo klausimu atsakyt negaliu. Pats savyje neįžvelgiu didelių trūkumų.

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 

bb8498adddafa9546b3e2ae5f9324ecc965.jpg6f0a7eae15fceeb2a65e7461c8a4019b289.jpg

No stūmimai . Esu toks , kokį mane sukūrė gamta. Juk nei vienas nepasirenkame kokiais gimti :).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...