Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Kerey

John_Kerey

Rekomenduoti pranešimai

 

Sveikas skery p.s malonu  :D  :) p.s lops  :D sory  :)

 

 

 

Sveikas Vampyriau :D p.s dusk :D jk , still friends.

sakai turi debila suni ir duzusi katina. kazkaip man atrodo tu cia save apibudinai, nes is isvaizdos duzes, o kai paskaiciau visa prisitatyma ir i debila tu man uznesi.

 Nei tu manęs pažįsti , nei tu su manim bendravęs , tai geriau nekelk vėjų ir sėdėk ramus.

 

 

 

 

  • No stūmimai . Esu toks , kokį mane sukūrė gamta. Juk nei vienas nepasirenkame kokiais gimti .

    Žodžiai, kuriais pats parodai, kad save įsivaizduoji nekokį, bet žodžiai teisingi. Sveiks  :lol: sakyčiau malonu, bet jau esam susipažinę ir nelabai sutariam, nors atrodei mldc prieš tai. Ir dabar nesu nusistatęs prieš tave ;)

 

Taip , aš pats sau nepatinku ir retkarčiais stebiuos kaip išvis kažkam patikt galiu. Sveikas tarsiu aš tau šį kartą iš kitos savo pusės, tiesiog stoviu už žmones kurie gerbia mane ir su kuriais galbūt norėčiau palaikyt ryšius ne tik San Andreaso gatvėse. Dėl to kartais pabūnu karštakošis,tačiau susikalbėti vistiek galima . Kartais perlenkiu lazdą ir nustoju jaust ribas. Tai retkarčiais tiesiog reik nekreipt dėmesio į mane kai man protas maišosi :D

 

 

Zdarov seni.

Zdarova draugeli. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...