Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Greta_Baltyte

Greta_Baltyte

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Greta : )

  •  

Pravardė? Slapyvardis serveryje Greta_Baltyte. : )

 

Amžius? 21 metai : )

 

Kur gyveni? Sostinė -Vilnius : )

 

Kuo domiesi, gal kokius būrelius lankai? Būrelių jau nebelankau, kadangi šiuo metu kyla sunkumu susirasti pastovaus laiko. : )

 

Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikis man yra poilsis nuo pašalinių žmonių, kartu su šeima, geriausiais draugais. : )

 

Kiek laiko žaidi serveryje? Pradžia buvo labai seniai, todėl tikslios datos dabar pasakyt negalėčiau. Tai buvo maždaug prieš 6 metus. : )

 

Ar ilgai žaidi SA-MP? Tiek kiek ir serveryje. : )

 

Kokius filmus mėgsti? Dramas, komedijas, su kuo mažiau fantastinių kino elementų. : )

 

Kokios muzikos klausai? Įvairios. Klausausi visko : )

 

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką . Šiuo metu nebeturiu. : )

 

Turi brolių, seserų? Turiu brolį : )

 

Koks tavo gyvenimo tikslas? Gyvenimo tikslas yra pažinti save ir maksimaliai išnaudoti savo gebėjimus, nepamirštant, kad gyvenimas nėra ilgas ir jį "prabimbinėti" būtų gaila. : )

 

Kokie tavo privalumai? Savęs vertinti nemėgstu. Apie mane papasakoti galėtu tie, kurie mane geriausiai pažįsta. : )

 

Kokie tavo trūkumai? Palieku mane kritikuoti Jums, juk Jūs manęs taip nemėgstat :D  

 

 Nuotrauka

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveika, malonu susipažinti. Vienas pastebėjimas serveriui bus dar tik 5 metai tai nelabai gaunasi kad pradėjai žaisti prieš šešis ;)

Sakė dirbą rimi vilniuje prėkybos centre '' Mandarinas ''  :lol:   vairuoją audi a3.  :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...