Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ricaradas_Zuisliuis

[ Mapp ] Taksi antra firma

Rekomenduoti pranešimai

Achacha  Viduržemiai blemba žmogus nežinodamas rašo "š" visokį, metaliniai ne taip ir anksti pradėti gaminti jeigu nežinojai.. Apie ta vieta aš išvis patyliu, pagrindine priežastys, ten labiau gamykline vieta yra, o ne tikrai frakcijoms.. Aš sutinku, kad viena ar kita detale gali nepatikti, bet tu bandai įrodyti čia, kad tu esi pats tas teisingiausias, bet to tikrai nėra. Mano pagrindinis klausimas - Ar tu skaitai architektūrine istorija ? Ar tu žadi studijuoti tai ? Manau ne, tai viskas, kaip ten rusai sako "Variušku zakroi" 

Viso pirma nebandau nieko įrodyti.

Viso antra nebesapnuok, visvien juokingai atrodo tavo darbai kurie jau įdėti yra ir nėra tikrai jie kokybiški, nes esu matęs ir geresnių darbų su mažiau bugų + kad studijuoji, nereiškia, kad žaidime jau viskas taip gerai atrodu.

 

 

pats sau prieštarauji, o dar bandai primest kažką? :) keista :?

retai, kada gaunam gerą maperį, kuris netingėtų daug padaryti. atsinaujina daug pasenusių bazių ir kitų dalykų, tad nereikia lialia, kad xujovi darbai. bent jau atsinaujina kažkas, o ne menki atnaujinimai šūdo verti.

Nebandau nieko primesti ir be to tavęs niekas nekalbina. Sumapinti ir pakeisti tekstūras nėra nieko sudėtingu jeigu moki mapinti ir žinai kaip daroma, tiesiok galėtų būti daug geresnis darbo, nes matosi, kad iki galo nėra jis padarytas gerai, o tokiems kaip tau atrodo, kad ir menkiausias šhūdas geras kuris turi šokį tokį vaizdą "GRAŽŲ" Nors į klaidas net nekreipia dėmesio ar logiškus variantus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Viso pirma nebandau nieko įrodyti.

Viso antra nebesapnuok, visvien juokingai atrodo tavo darbai kurie jau įdėti yra ir nėra tikrai jie kokybiški, nes esu matęs ir geresnių darbų su mažiau bugų + kad studijuoji, nereiškia, kad žaidime jau viskas taip gerai atrodu.

 

 

Nebandau nieko primesti ir be to tavęs niekas nekalbina. Sumapinti ir pakeisti tekstūras nėra nieko sudėtingu jeigu moki mapinti ir žinai kaip daroma, tiesiok galėtų būti daug geresnis darbo, nes matosi, kad iki galo nėra jis padarytas gerai, o tokiems kaip tau atrodo, kad ir menkiausias šhūdas geras kuris turi šokį tokį vaizdą "GRAŽŲ" Nors į klaidas net nekreipia dėmesio ar logiškus variantus.

Achacha padaryk geriau ir tegul idėda ;) turi tokias pačias teisės, kaip ir aš tik klausimas ar tu tai sugebėsi padaryti iš šono visi mes mokam kritikuoti, bet patys net piršto negalim pajudinti dėl serverio gerovės, kaip ir tavo atveju, man įdomu ką tu padarei per visa ta laika kai žaidei su pirmu nick ir su dabartiniu :) manau nieko tokio, kas pagerintu pati serveri, nekalbu apie direktorių/pavaduotoja jeigu buvai toks. Puiku, kad esi matęs geresnius, bet kaip ir minėjau viršujepadaryk geriau. 

 

Jeigu nėra nieko sudėtingo, tai kodėl tavo mapperis to nepadarę ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Achacha padaryk geriau ir tegul idėda  ;) turi tokias pačias teisės, kaip ir aš tik klausimas ar tu tai sugebėsi padaryti iš šono visi mes mokam kritikuoti, bet patys net piršto negalim pajudinti dėl serverio gerovės, kaip ir tavo atveju, man įdomu ką tu padarei per visa ta laika kai žaidei su pirmu nick ir su dabartiniu :) manau nieko tokio, kas pagerintu pati serveri, nekalbu apie direktorių/pavaduotoja jeigu buvai toks. Puiku, kad esi matęs geresnius, bet kaip ir minėjau viršujepadaryk geriau. 

 

Jeigu nėra nieko sudėtingo, tai kodėl tavo mapperis to nepadarę ;) 

 

Aš gal ir nekuriu nieko ir kaip tu sakai nieko "Nedarau"... Bet užtat dedu pasiūlymus, kad kažkas kažką padarytu ir tai būtų naudinga visiems, nes kiekvienas turi savo darbą ar tikslą. Nemapinu aš, bet tavo paaiškinimai apie žole ir bačkas tiesiok juokingi, kas buvo tas ir pražuvo, o kas liko tebesaugome, bet negrįžtame atgal kur pradėjom, nebent tokie kaip tu... Pasakiau savo kritika ir viso gero, užteks viniot į vata ir tau sakyt ta patį per ta patį, veltui tik postinu čia.

P.S jis ne mano maperis, o Direktorius. 

Pasižiūrėk į savo nuostabu darbą - http://sarg.lt/index.php?/topic/241267-swat-baz%C4%97s-bugai/#entry2871516

Kita kartą prasitestink savo maperiuko darbus, o ne skubėjęs kelti jų, kad įdėtu.

Ačiū, kad bandai pagražinti, bet atsižvelk į kitų nuomones, nes tau dar daug kur yra tobulėti, nors ir turi "Didelia patirtį"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Viso pirma nebandau nieko įrodyti.

Viso antra nebesapnuok, visvien juokingai atrodo tavo darbai kurie jau įdėti yra ir nėra tikrai jie kokybiški, nes esu matęs ir geresnių darbų su mažiau bugų + kad studijuoji, nereiškia, kad žaidime jau viskas taip gerai atrodu.

 

 

Nebandau nieko primesti ir be to tavęs niekas nekalbina. Sumapinti ir pakeisti tekstūras nėra nieko sudėtingu jeigu moki mapinti ir žinai kaip daroma, tiesiok galėtų būti daug geresnis darbo, nes matosi, kad iki galo nėra jis padarytas gerai, o tokiems kaip tau atrodo, kad ir menkiausias šhūdas geras kuris turi šokį tokį vaizdą "GRAŽŲ" Nors į klaidas net nekreipia dėmesio ar logiškus variantus.

sakai, kad nebandai nieko primest, bet žiauriai klysti. iškeli save kaip bbž ką, nors esi konkretus beraštis, kurio parašytą rašliavą sunku net skaityt :D. padaryk geriau. nepadarytum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmogus daug klaidu padaro, bet vėliau dėl jų ateityje gailisi. Bet pasižiūrėjus į tave tu rodai savo išprusima ;) Žmonės nežinantis visko dažniausiai ir daro klaidu, kaip ir tu. Pasižiūrėjus per profili atrodo nu va žmogui 17 metų turi būti protingas ir reikšti nuomonę pagarbiai atsižvelgus į kitus visuomenės piliečius, bet čia žiūriu iki to dar toli ;)

+jis dar acc nusipirkes is pistoletovo raimos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš gal ir nekuriu nieko ir kaip tu sakai nieko "Nedarau"... Bet užtat dedu pasiūlymus, kad kažkas kažką padarytu ir tai būtų naudinga visiems, nes kiekvienas turi savo darbą ar tikslą. Nemapinu aš, bet tavo paaiškinimai apie žole ir bačkas tiesiok juokingi, kas buvo tas ir pražuvo, o kas liko tebesaugome, bet negrįžtame atgal kur pradėjom, nebent tokie kaip tu... Pasakiau savo kritika ir viso gero, užteks viniot į vata ir tau sakyt ta patį per ta patį, veltui tik postinu čia.

P.S jis ne mano maperis, o Direktorius. 

Pasižiūrėk į savo nuostabu darbą - http://sarg.lt/index.php?/topic/241267-swat-bazės-bugai/#entry2871516

Kita kartą prasitestink savo maperiuko darbus, o ne skubėjęs kelti jų, kad įdėtu.

Ačiū, kad bandai pagražinti, bet atsižvelk į kitų nuomones, nes tau dar daug kur yra tobulėti, nors ir turi "Didelia patirtį"...

mali shuda duhhas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sakai, kad nebandai nieko primest, bet žiauriai klysti. iškeli save kaip bbž ką, nors esi konkretus beraštis, kurio parašytą rašliavą sunku net skaityt :D. padaryk geriau. nepadarytum.

Tu koks liokajus esi jo? Pasijautei užkalbintas? Grybe tu, mano rašliava gal ir negeriausia, bet tu matau neturi ką pasakyt, nes ne į tema kalbi...

 

+jis dar acc nusipirkes is pistoletovo raimos

Mažiau fantazuok nevykelį, gyvenime neesu prikęs jokio sargo acc. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu koks liokajus esi jo? Pasijautei užkalbintas? Grybe tu, mano rašliava gal ir negeriausia, bet tu matau neturi ką pasakyt, nes ne į tema kalbi...

 

Mažiau fantazuok nevykelį, gyvenime neesu prikęs jokio sargo acc. 

Užkliuvai tai ir parašiau, kas nepatinka? Žiūriu erelis jautiesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...