Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martynas_Luk

Martynas_Luk

Rekomenduoti pranešimai

kaip sakant visi vaikai kazkada uzauga, bet kai kurie taip ir lieka oziais

 

Reikėjo neprisišikt, patys kalti.

 

aciu uz free valiuta

 

Pasikeisk parašą, tau jis netinka

 

61dcdfed530a2bc1ffc9d12c7958a6b2903.png

 

o ziurek martynai, tavo siamo pedas ozys nomer dva islindo is urvo

daugkartinis nardymo cempionas, isivaizduoju nerei springdamas kol gavai "pavaduotoja"

 

Čia yra tik du siamo pedai - Lukas_Haha ir tu Domaxz_Intensive, daune tu pažiūrėk kiek Jis dirba, ne taip kaip tu atėjai po dviejų dienų pavas naras 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

o ziurek martynai, tavo siamo pedas ozys nomer dva islindo is urvo

daugkartinis nardymo cempionas, isivaizduoju nerei springdamas kol gavai "pavaduotoja"

Skirtumas tas, kad aš dirbu 8 mėnesius ir nepraradau pavo per kelias dienas, priešingai nei tu :)

Martynai, koks variklis? :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

taigi pats isozinai dyrika pusdurni :lol: :lol: :lol:

 

 

Daugiau tavo (durnesnio už pusdurnį) postų neskaitysiu. Sutraumuotas gyvenimo. Gaila man tavęs ir tavo mamos, kad tokį sūnų turi. Sėkmės

Marti, kai grįši iš neaktyvumo PM.  ;) Pagal tave jūs durnesni už pusdurnį? Nice

P.S. jis nebuvo vertas direktoriaus posto. Niekas nemėgo ir nemėgsta. Įrodymus man siuntė 11 žmonių, o šiuo atveju tai ne ožinimas, o geras darbas, nes visiems padariau paslaugą, o sekanti direktorė buvo 100 kartų geresnė, todėl viskas buvo tik geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Skirtumas tas, kad aš dirbu 8 mėnesius ir nepraradau pavo per kelias dienas, priešingai nei tu :)

Martynai, koks variklis? :3

 

Šitas 70cc :)

 

taigi pats isozinai dyrika pusdurni  :lol:  :lol:  :lol:

 

Ne iš ožino ,o padarė paslauga daug serverio žaidėjų, nes jo nemėgo daug kas, nes nebuvo vertas direktoriaus.

 

Bet nebuvo taip ir jau sunku ;) Pagal tave jūs durnesni už pusdurnį? Nice

Daugiau tavo (durnesnio už pusdurnį) postų neskaitysiu. Sutraumuotas gyvenimo. Gaila man tavęs ir tavo mamos, kad tokį sūnų turi. Sėkmės

Marti, kai grįši iš neaktyvumo PM.

P.S. jis nebuvo vertas direktoriaus posto. Niekas nemėgo ir nemėgsta. Įrodymus man siuntė 11 žmonių, o šiuo atveju tai ne ožinimas, o geras darbas, nes visiems padariau paslaugą, o sekanti direktorė buvo 100 kartų geresnė, todėl viskas buvo tik geriau.

 

Šiandien turėčiau jau būti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet nebuvo taip ir jau sunku ;) Pagal tave jūs durnesni už pusdurnį? Nice

Daugiau tavo (durnesnio už pusdurnį) postų neskaitysiu. Sutraumuotas gyvenimo. Gaila man tavęs ir tavo mamos, kad tokį sūnų turi. Sėkmės

Marti, kai grįši iš neaktyvumo PM.

P.S. jis nebuvo vertas direktoriaus posto. Niekas nemėgo ir nemėgsta. Įrodymus man siuntė 11 žmonių, o šiuo atveju tai ne ožinimas, o geras darbas, nes visiems padariau paslaugą, o sekanti direktorė buvo 100 kartų geresnė, todėl viskas buvo tik geriau.

 

manes nedomina ka tavo draugai oziai kam siunte... Jeigu pats nemegsti jo, tai nereiskia, kad puse servo taip pat.. Gaila man ziureti tiek i tave, tiek i tavo draugeli.. Pisiesi kazkokiam supistam serve PUSE METU kad pasiektum PAVADUOTOJA, tai bent, tikriausiai cia tavo viso gyvenimo svajone, nes sargas ir yra tavo GYVENIMAS. Pasirodei pries visus kad pava gavai, ir ka pasiekei, dabar gal protingesnis realybej atrodysi? Radijos pavo kai negavai tai ko gero zliumbei keleta naktu? Zmogau, nuosirdus patarimas, ismok gyventi realybej, o ne zaidime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...