Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martynas_Luk

Martynas_Luk

Rekomenduoti pranešimai

manes nedomina ka tavo draugai oziai kam siunte... Jeigu pats nemegsti jo, tai nereiskia, kad puse servo taip pat.. Gaila man ziureti tiek i tave, tiek i tavo draugeli.. Pisiesi kazkokiam supistam serve PUSE METU kad pasiektum PAVADUOTOJA, tai bent, tikriausiai cia tavo viso gyvenimo svajone, nes sargas ir yra tavo GYVENIMAS. Pasirodei pries visus kad pava gavai, ir ka pasiekei, dabar gal protingesnis realybej atrodysi? Radijos pavo kai negavai tai ko gero zliumbei keleta naktu? Zmogau, nuosirdus patarimas, ismok gyventi realybej, o ne zaidime.

Tai ko čia tiek verkiat abu forume snargliai? Juk čia tik žaidimas. :) Tokią nuomonę susidariau, kad veidrodžio neturi (visomis prasmėmis.

Sakykim aš žliumbiau kaip tu sakai kelias dienas, o jūs žliumbiat dar iki šiandien (1 metus).

P.S. aš bent nepirkau pavo ir nelindau į šikną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ko čia tiek verkiat abu forume snargliai? Juk čia tik žaidimas. :) Tokią nuomonę susidariau, kad veidrodžio neturi (visomis prasmėmis.

Sakykim aš žliumbiau kaip tu sakai kelias dienas, o jūs žliumbiat dar iki šiandien (1 metus).

P.S. aš bent nepirkau pavo ir nelindau į šikną :)

kažkas sakė daugiau nekomentuos čia, bet eilinį kartą vėl sumekeno savo balsu. dabar as tave paprotinsiu, o kas tau sake kad jis pirko? nereik man tokiu valdzioje smyrdanciu kaip tu. bet nebuvo taip jau ir sunku ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ko čia tiek verkiat abu forume snargliai? Juk čia tik žaidimas. :) Tokią nuomonę susidariau, kad veidrodžio neturi (visomis prasmėmis.

Sakykim aš žliumbiau kaip tu sakai kelias dienas, o jūs žliumbiat dar iki šiandien (1 metus).

P.S. aš bent nepirkau pavo ir nelindau į šikną :)

Nieko as nepirkau, su Luku daug laiko esam pazystami, jis teisingai padare kad nedave pavo tokiam narui kaip tu. Sakai zliumbiam? :D:D man tiesiog juokinga, kaip tu draskaisi ir stengiesi del nieko verto posto sitam zaidime, vat ir visa esme sito pokalbio.

 

neturiu ko daugiau tau pasakyt, linkiu toliau sekmingai nardyt visiem is eiles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...