Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vainius_Lasara

[Lasara] Be pavadinimo

Rekomenduoti pranešimai

Žmogaus duosiu patarimą, kažkada aš irgi mappinau ir galiu pasakyti, kad paprašyk kai turėsi laiko J'Juskes patarimu nuo kokių darbu pradėti mappinti ir jį mappink ne viena dieną stenkis padaryti kažką gražaus, tu tiesiog žiūriu keli keliu valandų darbus kurie neturi jokios prasmės....Buk kūrybiškesnis ir įsirašyk normalesne ir naujesne mappinimo programa ir tada tobulėk....Jeigu nenori, kad žaidėjai rašytu neigiamus komentarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmogaus duosiu patarimą, kažkada aš irgi mappinau ir galiu pasakyti, kad paprašyk kai turėsi laiko J'Juskes patarimu nuo kokių darbu pradėti mappinti ir jį mappink ne viena dieną stenkis padaryti kažką gražaus, tu tiesiog žiūriu keli keliu valandų darbus kurie neturi jokios prasmės....Buk kūrybiškesnis ir įsirašyk normalesne ir naujesne mappinimo programa ir tada tobulėk....Jeigu nenori, kad žaidėjai rašytu neigiamus komentarus.

Kompas neveža kitų programų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmogaus duosiu patarimą, kažkada aš irgi mappinau ir galiu pasakyti, kad paprašyk kai turėsi laiko J'Juskes patarimu nuo kokių darbu pradėti mappinti ir jį mappink ne viena dieną stenkis padaryti kažką gražaus, tu tiesiog žiūriu keli keliu valandų darbus kurie neturi jokios prasmės....Buk kūrybiškesnis ir įsirašyk normalesne ir naujesne mappinimo programa ir tada tobulėk....Jeigu nenori, kad žaidėjai rašytu neigiamus komentarus.

BOOOM :DD

Kompas neveža kitų programų.

Nereikia labai galingo compo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tu galvoji, jeigu nori mappint su kita programa reikia nuostabaus kompo? ne, tos programos nenaudoja tiek kiek san andreasas. su tuo MTA net nemapint, veltui laiką gadini. siųskis Map Editor'ių ir mapink tada.

Proper driverių reik. Bet ne mano kompas, tai negaliu tokių dalykų keisti. Jei gali, numesk savo mappinimo programą į AŽ. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...