Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias

Sapožnikai

Rekomenduoti pranešimai

Sako geriau už aima tu gal nebespank naudoji tuos cheat vykstiek kas nors klaustu vykstiek neprisipažintum sargo auka tu.

Nebesinervuok teliuk :D kvėpuok kvėpuok ir viskas bus gerai kam tos ašaros? P.s nevykeliai esat tai čia ne mano bėdos, kad vienas jūsų visą kaimietišką klubą sunešioju be jokių čytukų :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nebesinervuok teliuk :D kvėpuok kvėpuok ir viskas bus gerai kam tos ašaros? P.s nevykeliai esat tai čia ne mano bėdos, kad vienas jūsų visą kaimietišką klubą sunešioju be jokių čytukų :P 

 

Nesakyk nk ant musu klubo nes bus blogai sumedzosiu kaip stirna ir gana so inv+aim pro jungti zaidzam ir protaujam be tu cytu ir nieko ir vitaly tu be admin liksi nes free bute dedi arba arbot nes kitaip nemoki su admin elktis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nebesinervuok teliuk :D kvėpuok kvėpuok ir viskas bus gerai kam tos ašaros? P.s nevykeliai esat tai čia ne mano bėdos, kad vienas jūsų visą kaimietišką klubą sunešioju be jokių čytukų :P

Nesakyk nk ant musu klubo nes bus blogai sumedzosiu kaip stirna ir gana so inv+aim pro jungti zaidzam ir protaujam be tu cytu ir nieko ir vitaly tu be admin liksi nes free bute dedi arba arbot nes kitaip nemoki su admin elktis

O donariuks prabilo ;d jei aš čytas tai kodėl nei vieno video nėra? Jūs tiesiog nevykeliai ;) nesugebat nušaut
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...