Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias

Sapožnikai

Rekomenduoti pranešimai

Nu klubas tikra bybiene nemaniau kad As su Vitaly_Romanov iskirsim 15jusu ir apginsim kluba na ka galiu pasakyt pries " Bloods " jus beverčiai

Nereikia tik ok, mūsų tikrai ne 15 buvo gal 10 buvo supranti Vitaly daro /pzu ir /gydytis ir vėl /tpm supranti /pzu gydyti ir vėl ir gali būti, kad taip apginat, be pzu abejojiu ar kas nors įšeitu. ir su komandą /gydyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nereikia tik ok, mūsų tikrai ne 15 buvo gal 10 buvo supranti Vitaly daro /pzu ir /gydytis ir vėl /tpm supranti /pzu gydyti ir vėl ir gali būti, kad taip apginat, be pzu abejojiu ar kas nors įšeitu. ir su komandą /gydyti.

Tu klysti aš taip nedarau, + kai padarai /pzu negalima /gydyti :) čia visai ne į temą parašei, išlesėm visus TB jūsų sėkmės no atmaz kortezai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu klysti aš taip nedarau, + kai padarai /pzu negalima /gydyti :) čia visai ne į temą parašei, išlesėm visus TB jūsų sėkmės no atmaz kortezai :)

Jeigu jus TB išleset tai nežinau aš tuo metų vpš klube nebuvau buvau palikęs gal ir išleset ciuvas pav buvo komandos jo nežinau koks skirtumas dabar, Klubas uždarytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...