Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danas_Shady

Visa tiesa apie admin papeikimus

Rekomenduoti pranešimai

Nelabai supratau kam kurti tokią temą? Tautrimas pasakė, kad jeigu jo nebus vakarais ir praeis 24 valandos - papeikimus ištrinti, nes jis nebaus to administratoriaus, kuris buvo papeiktas. Kas dabar blogai? Ilgiau palaikyti nereikia, nes "Prieš dieną" parašytus papeikimus jis tiesiog ištrins pats. O jei ši sistema nepatinka, tai jau ne mane kaltinti reikia ir tikrai nekurti bereikšmių temų, parašyk jam į forumo AŽ geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

įsivaizduoju žydrūną prie pc kmr 23 metų ar kiek ir svaidosi čia su atseit vaikais sarge tokiais žodžiais ir siūlo susitikt, a čia tipo dievas tu, kad vyresnis ir gali visus siųst *****? atsigauk, čia tik žaidimas, ateina visi praleisti savo laisvalaikį, o ne ****** su kažkokiais atseit zoniniais suaugėliais kurie ****** čia dėl to žaidimo kaip bitė dėl medaus... jo no offense, *** ką rašysi, kas tu ten esi, siūlysi susitikt ar ką, galėsi vienas varyti ir laukt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nelabai supratau kam kurti tokią temą? Tautrimas pasakė, kad jeigu jo nebus vakarais ir praeis 24 valandos - papeikimus ištrinti, nes jis nebaus to administratoriaus, kuris buvo papeiktas. Kas dabar blogai? Ilgiau palaikyti nereikia, nes "Prieš dieną" parašytus papeikimus jis tiesiog ištrins pats. O jei ši sistema nepatinka, tai jau ne mane kaltinti reikia ir tikrai nekurti bereikšmių temų, parašyk jam į forumo AŽ geriau.

 

Tavęs nekaltinu, tu tik Juškos tarnas, kaip ir kiti, kaip ir aš buvau. O temą kuriu dėl to, nes man neatrodo normalu leisti administratoriam daryti su savo komandom chaosą ir noriu parodyti kitiems, koks yra savininkų požiūris į servą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš irgi biški čia nesuprantu. Laikytasi visų taisyklių, adminas neatsako už savo žalą ir papeikimas būna ištrintas, nes 24h praėjo ? 

 

O dėl Žydrūno seniau buvo geresnis, kai dar dirbau pas jį, bet dabar palyginus kas čia dedasi jau nebe pirmą dieną, tai jau nebekreipiu į jį dėmesio ir tegul šis vyras leidžia laiką stumdamas ant kitų, kurie yra už jį žymiai jaunesni ir sėkmės jam laikyti save ,,Dievu''.

 

 

P.S Čia toks irgi buvo bajeris, gauni mute free 2h ir kaip visada ištrina papeikimą.

 

Seniau į admin papeikimus buvo žėta labai rimtai, o dabar nesvarbu kaip adminai prasižengė, bet jiems vistiek nieko nebus padaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...