Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danas_Shady

Visa tiesa apie admin papeikimus

Rekomenduoti pranešimai

Ko toliau,to geriau.Nu ka as galiu pasakyti,kad as irgi rasiau pora papeikimu adminams,ir ju istrine.Parasiau draugui kuris draugauja su jo (kuris ziuri papeikimus ir jas trina) jis sake kad jam duoda pinigu kad jis istrintum tema.Gal ir ne taip,bet man draugas sake,nezinau,as pasakiau ka girdejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ko toliau,to geriau.Nu ka as galiu pasakyti,kad as irgi rasiau pora papeikimu adminams,ir ju istrine.Parasiau draugui kuris draugauja su jo (kuris ziuri papeikimus ir jas trina) jis sake kad jam duoda pinigu kad jis istrintum tema.Gal ir ne taip,bet man draugas sake,nezinau,as pasakiau ka girdejau.

 

Duoda duoda tų pinigų ir dar visokių sarg gėrybių. Iš kur tu galvoji tiek milų ir kredų pas globalius būna ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ko toliau,to geriau.Nu ka as galiu pasakyti,kad as irgi rasiau pora papeikimu adminams,ir ju istrine.Parasiau draugui kuris draugauja su jo (kuris ziuri papeikimus ir jas trina) jis sake kad jam duoda pinigu kad jis istrintum tema.Gal ir ne taip,bet man draugas sake,nezinau,as pasakiau ka girdejau.

laužom standartus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...