Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

East_Liutauras

Ir nugalėtojas jau paskelbtas.

Rekomenduoti pranešimai

Paspaudžiau ant nuruodytos nuorodos. Na reikia prizo tai visu pirma dėlto jog, esu serveryje naujokas... Dar net kaip sakant neprasimušęs serveryje. Manau jeigu laimėčiau šiuos prizus, aš galėčiau įsivažiuoti šiek tiek greičiau serveryje, pasipelnyti kažkiek iš šių transporto priemonių jas pardavęs, ir nusipirkti tai, kas būtų naudinga man. Nes šiuo metu, aplamai nieko neturiu, neskaitant 200'000€... 

 

 

 

Ačiū už supratingumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Pamygau, dėl ko noriu šio prizo? todėl kad tūrėčiau pragyvenimui ir šeip apie 1 milą tikrai išdalinčiau naujokams rades jį, ir duočiau 100k, esu laimėjas iš 2m konkursą ir laimėjas išdalinau naujokams, ir tikrai esu dosnus žmogus ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pamygau nuorodą. O aš būsiu kitoks, nesakysiu, kad ten išdalinsiu, nebūsiu toks geraširdis, kadangi pačiam irgi reik. Jau porą metų sarge neturėjau namo, o štai būtų proga jį gauti. Šiaip, dabar tik vieną mašiną turiu, kuri ir taip man pabodus, bet jos nesinori parduoti, tai reikėtų naujos, kuriai irgi kelčiau ridos, bet savo pinigų nenorėčiau leisti... Tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  Sveikas, spustelėjau! Kalbant apie prizą, aš jo visai norėčiau. Nes šio prizo vertė yra gana nemaža, o turėti ką nors brangaus visada smagu. Šiuo metu, esu „basas“, beveik nieko neturiu, tad smagu būtų, jeigu prizas atitektų man, ir turėčiau kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pamygau: Noriu prizo nes esu naujokas serveryje, pinigų turiu tik apie 80k iš viso ir dar apie 35k uždarbį tai man pinigai labai praverstų, noriu namo nes noriu vietos kur galėčiau gyvent rengti tūsus ir t.t , bei gaučiau pasiekimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...