Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Airidas_Allen

Airidas_Allen

Rekomenduoti pranešimai

 


  • Vardas? Airidas
  • Pravardė? Šjp jos neturiu, bet mane vadina "Aire".
  • Amžius? 19metų.
  • Zodiako ženklas? Dvinys. 
  • Kur gyveni? Kupiškis.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? hmmm gal kiek gatvės gimnastika, bet tik tada kai tikrai yra to laiko, dažniausiai kai būna nuobodu ir nebūna ką veikti.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Na realiai daug ką veikiu :D pvz: išlendu į lauką su draugais, bet dažniausiai su drauge leidžiam laiką pas ja arba kur nors mieste raižom.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? am užsirėginau prieš 5metus.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? nu netrumpai.
  • Kokius filmus mėgsti? įvairių žanrų yra gerų filmų :) tik nepatinka kur jau per daug fantastikos.
  • Kokios muzikos klausai? popsiukas angliškas, lietuviškas, rusiškas eina į trasa :D dar retkarčiais ir progressive house.
  • Mėgstamiausias sportas? Krepšinis/Fudbloas/Gatvės gimnastika.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Mano tete. :D
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Daug geros kompanijos čia ir sjp idėta daug darbo čia yra, tai tikrai gan smagu žaisti.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu šunį "Jarkširiuka miniuka"
  • Turi brolių, seserų? Turiu Brolį.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? pastatyti nama, pasodinti medį, sukurti šeimą, užauginti vaiką/vaikus, o veliau ramiai numirti.
  • Kokie tavo privalumai? Apie save pats nieko niekad, nes prendžiu, kiti iš šono geriau gali pasakyti kaip jiems atrodo :D
  • Kokie tavo trūkumai? Klauskit Fueled_Bright mano trukumų ir privalumų, pasakys jis. :D
  • Ar turi panele? (Įkelk nuotrauką, juk visiems įdomu pamatyti!) 5254abb0fb69b7c275b8269a184a76bc123.jpg
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) ab41addbd1ff81b574735c294e356139341.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...