Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Miroslav_Kovalenko

Parduodamas namas serveriui

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki forumiečiai. Šiandien, t.y. 2015.08.23 nusprendžiau padaryti gan neįprasta dalyką. Būtent šiandien, po maždaug trijų valandų nuo šios temos paskelbimo aš prie savo namo sukviesiu kiek galima daugiau žmonių ir darysiu savo namo /pnm. Jei nesuprantate kas tai yra, tai aš parduosiu namą serveriui ir jūs jį galėsite nusipirkti už kainą, kuri yra nurodyta ant namo pick'upo

 

 c8c49431331d24bde98dc7818204c11d889.png

 

Kodėl aš tai darau?

• Nes noriu padaryti kaip ir atrakciją serveryje, sušaukti daug žmonių į vieną vietą ir paprasčiausiai sukelti tokį kaip ir visuotinį bandymą laimėti.

 

Ar neapgausiu?

• Tikrai ne, man to namo nebereikia, paprasčiausiai noriu suteikti ką nors serverio žaidėjams, padaryti lyg varžybas, kurių serveryje nebuvo senai. Ir šiaip pagalvojus, jei apgaudinėčiau, tai forume neskelbčiau.

• Spintos ir vidaus nuotraukų nėra, nes esu kalėjime, o namo nuotrauką padarė draugas.

 

Ko reikia, kad nusipirktumėte?

• Apie 1'000'000 serverio valiutos rankose [Nes tiek kainuoja namas]

• Geros reakcijos.

 

Kas bus po to?

• Tam kam tikrai pasiseks, atiteks 150krd vertės namo vidus, 6lvl spinta pilna ginklų, bei narkotikų kurių joje yra tik apie 40'000.

• Išdalinsiu likusius pinigus kurių bus apie 2'200'000 [ Žinau, ne daug, tačiau daugiau jaučiu negausiu]

 

Linkiu visiems sėkmės ir susitiksiu su jumis serveryje po maždaug trijų valandų.

 

Išsamesnė informacija šiuo metu serveryje į /sms

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...