Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domas_Vakms

„Ožkų Ganykla“

Rekomenduoti pranešimai

Pora cheaterių yra ir dauguma aimų, nieko ypatingo.

Koks tu baisus tai naxui :D::D:D Eik minecrafta pazaisi ten cheatu nera, turbut pamirsai kad sampa zaidi, cia ir ateina zmones paprikolint pacheatint ir taip toliau, o ne blt taxistu dirbt ir ant 130 veziot zmones is tasko a i taska b, jai tau blt idomu tai daryti tai prasau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Koks tu baisus tai naxui :D: :D:D Eik minecrafta pazaisi ten cheatu nera, turbut pamirsai kad sampa zaidi, cia ir ateina zmones paprikolint pacheatint ir taip toliau, o ne blt taxistu dirbt ir ant 130 veziot zmones is tasko a i taska b, jai tau blt idomu tai daryti tai prasau 

Dabar po mutes gavimo komentuosi mano kiekviena postą? Čia nori pasirodyti koks esi degradavęs šunėkas iš savo "gaujų" atėjęs primeta čia kažką, rimtai galva tau perkaito...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar po mutes gavimo komentuosi mano kiekviena postą? Čia nori pasirodyti koks esi degradavęs šunėkas iš savo "gaujų" atėjęs primeta čia kažką, rimtai galva tau perkaito...

 

0 emociju man ta tavo mute skrepleveidi tu pamoinas, ispyzdavotas likai eilini karta ir uzmutinai, nezaidziu to tavo sampo prisijungiu tik pastatyt uz kase kad veliau galeciau csgo skinu nusipirkti uz tuos laimetus limonus, tad pisk zagluske pankas is akiu vps nerases shudu cia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

0 emociju man ta tavo mute skrepleveidi tu pamoinas, ispyzdavotas likai eilini karta ir uzmutinai, nezaidziu to tavo sampo prisijungiu tik pastatyt uz kase kad veliau galeciau csgo skinu nusipirkti uz tuos laimetus limonus, tad pisk zagluske pankas is akiu vps nerases shudu cia

0 emocijų? Bet kažkaip komentare galima įžvelgti tavo emocijas, koks tu esi šunėke, tavo beviltiški pasiteisinimai visiems jau žinomi. Jaučiu malonumą mutinti tokius, kaip tu, nes vėliau jie panašiai daro, kaip taip ir verkšlena kur tik gali, todėl gali man savo pasiteisinimų nerašyti, ką tu veiki ar kada jungiesi, nes beviltiškas tu esi. Good Luck Bitch. The Last POST is here.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...