Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Johnny_White

Vel Acc

Klausimas

Nu jau 25dienu praejo ir nera atsakymo del paskyros sugrazinimo... as klausima ir slaptazodi pamirsau... ka daryt? Gal tiesiog jiems mazai irodymu kad mano acc o gal ne taip rasau, nu ir mokejimai yra ant g-mailo visi pastai... Padekit prasau, net ir gmaila pamirsau bet ant forumo buvo tas kuris ir prie zaidimo prisegtas tur but. Eigu ko greiciau mane atbanins atlyginsiu 1m tikrai, nes labai noreciau sugrizt. 


 


Pagalbos taip ir nesulaukiau, gal tiesiog atostogauja pgr.adminai? Dabar laiko gal neturi?


 

Va dabar atrase ka

[16:01:19] SARG.lt administracija: <mokejimais.lt@gmail.com>

[16:01:23] SARG.lt administracija: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[16:01:38] ٠•●☣Bandiugan☣●••: ?

[16:01:45] SARG.lt administracija: ai block uzdedu

 

Nu as jiems atsiunciau mokejimus savo kur dedavau 12lt, as kito neturiu blemba... Ar cia man senai atsiunte kazkas kad apgaut ar ka, nu nzn isvis...

Nu tai ka jie negali per ip patikrint, gi visada tik nuo sito ip ir pc zaisdavau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

17 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Jeigu netikit, kad apscaminau :D kitų pasiklauskit :D

 

 

Jeigu norit, pirkt cs go gift man parašykit per game, ign: andrius ciupaciupsas, laukiu jusu durneliai :D

Tu rimtai manai kad kietas tapai apgavęs kita ? Eik geriau dirbt ir turėsi tą CS:GO 100 giftų jei užteks pinigų iš darbo (Šiukšlininku)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Blet ar tu duxas ar ka? Galvoji tik mokejimai irodo kad mano acc? Gal as isvis nemokejau per jos tai kur koda as rasiu, ble yra ip mano per ji ir tikrinama kada uzejau su jo ir t.t...

e "duche" kalba ėjo apie tai, kad tu bandei apgauti bumeri pateikdamas netikrus mokėjimo demenis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ta anketa sukurta vien dėl to, kad manytum jog gali padėt, o šeip skersa dėjas bumerangas, jam svarbu donorai dirba ir eurai kapsi.

Nu tai aisku... Buvo vien karta 2013 irgi pamirsau slaptazodi tai parasiau i skype iskart blet atrase...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

[16:01:19] SARG.lt administracija: <mokejimais.lt@gmail.com> jo tikrai bumeris toks durnas, net nežinos, kad paysera turi savo asmeninį email'ą, ir nesinaudoja gmailu, dėl to tave ir užblokavo, nes tu bandai juos apgauti.

 

Tikrasis paysera email yra ********@paysera.lt ir kitokio negali būt, vietoj ***** bet kas gali būt, turbūt bus no_reply

Blet ar tu duxas ar ka? Galvoji tik mokejimai irodo kad mano acc? Gal as isvis nemokejau per jos tai kur koda as rasiu, ble yra ip mano per ji ir tikrinama kada uzejau su jo ir t.t...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai kad anketa tam ir rasosi kad eigu pamirsai ka nors...Ir tokiais atvejai kai lievini, tu galvoji kad poxuj jau ant serverio...

ta anketa sukurta vien dėl to, kad manytum jog gali padėt, o šeip skersa dėjas bumerangas, jam svarbu donorai dirba ir eurai kapsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...