Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Suktas_Lapinas

Eurobasket2015

Rekomenduoti pranešimai

o brol, jei tu statai pagal šalių pavadinimus, tai tikrai galima vadinti atsilupeliu, o tokių galima sakyti yra ~80% jei ne daugiau, kurie tik žiūri, o čia Ispanai, vsio gera komanda, laimės viską ir panašiai, o nežino net su kokiu dvyliktuku atvažiavo į čempionatą, reikia domėtis visomis lygomis krepšinio visų šalių, bei tų žaidėjų žaidimu klubuose, o pamatęs garsias pavardes, bei garsius šalių pavadinimus, nereiškia, kad jie paims ir viską iš eilės laimės... Aišku favoritai tie patys Prancūzai/Ispanai, bet visko pridaryti gali ir kitos šalys, kaip Graikija, man jie šiemet atrodo stipriausi, bent jau atsivežė turbūt stipriausią sudėtį kokią tik yra turėję.

Žiūrėsiu kaip tu čia padėsi jiems, ir pats primesiu savo nuomonę jei reiks, sėkmes čempionate, ir linkiu eurų užsidirbti tikrų, o ne milų sarge.

Taigi tu paskaityk, ką aš rašiau, kad čia visko ir gali nutikti, todėl tegul nejuokina su savo prognozėm :D. O tu čia su tais pavadinimais nesvaik, lankau kašį 5 metus ir tuo pačiu metu domiuosi nba,lkl,eurolyga ir kitais čempais, todėl tu man čia nepaaiškinsi tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi tu paskaityk, ką aš rašiau, kad čia visko ir gali nutikti, todėl tegul nejuokina su savo prognozėm :D. O tu čia su tais pavadinimais nesvaik, lankau kašį 5 metus ir tuo pačiu metu domiuosi nba,lkl,eurolyga ir kitais čempais, todėl tu man čia nepaaiškinsi tikrai.

GALI DAUG KĄ NUSPĖTI. TAI PASISTENGSIU IR ĮRODYTI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi tu paskaityk, ką aš rašiau, kad čia visko ir gali nutikti, todėl tegul nejuokina su savo prognozėm :D. O tu čia su tais pavadinimais nesvaik, lankau kašį 5 metus ir tuo pačiu metu domiuosi nba,lkl,eurolyga ir kitais čempais, todėl tu man čia nepaaiškinsi tikrai.

ou damn, tai ekspertas esi, aš beto rašiau, kad tu visišką nesąmonę čia užmetei, kad nėra kas žinot ant ko statyti europos čempionate, tai tavo tokiu pasakymu visiškai galima pasibjaurėti... ai krč nvm, nevarysiu čia poezijų, jei norėsi galim prasimesti su statymais EČ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...