Eiti į turinį
Armandas_Coolx

Southpaw / Kirtis dešine

Rekomenduoti pranešimai

Matęs šitą, žinai gal dar?

Apie boxą dar su gerais įvertinimais: Million Dollar Baby ir Cinderella Man, dar Warrior (mma ne boxas) bet jų nematęs tai nežinau ar panašūs, bet turėtų būt geri. Jei nebūtinai apie boxą, bet apie sportą tai šitie geri: Invictus, Moneyball, Friday Night Lights, Forever Strong, Never Back Down (čj matytas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Apie boxą dar su gerais įvertinimais: Million Dollar Baby ir Cinderella Man, dar Warrior (mma ne boxas) bet jų nematęs tai nežinau ar panašūs, bet turėtų būt geri. Jei nebūtinai apie boxą, bet apie sportą tai šitie geri: Invictus, Moneyball, Friday Night Lights, Forever Strong, Never Back Down (čj matytas)

Dėkui, geri, dar ne visus peržiūrėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Apie boxą dar su gerais įvertinimais: Million Dollar Baby ir Cinderella Man, dar Warrior (mma ne boxas) bet jų nematęs tai nežinau ar panašūs, bet turėtų būt geri. Jei nebūtinai apie boxą, bet apie sportą tai šitie geri: Invictus, Moneyball, Friday Night Lights, Forever Strong, Never Back Down (čj matytas)

Ką pamačiau filme Cinderella Man, tai kažkas neapsakomo, tikrai ačiū už šitą filmą ir būtinai rekomenduoju jį pažiūrėti kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...