Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vaidotas_Marconi

Mortal Kombat

Rekomenduoti pranešimai

Niurkt niurkt

ir iskur tokiu debilu atsiranda.pisk is sitos klubo temos nuopisa nori isireiksti?isbek i lauka ir pasivartyk sniege ,nei čia rašai šiuos bereikšmius pranešimus.

P.S.Jus mum tik reitinga keliat.

Mortal Kombat ♡♡♡

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ir iskur tokiu debilu atsiranda.pisk is sitos klubo temos nuopisa nori isireiksti?isbek i lauka ir pasivartyk sniege ,nei čia rašai šiuos bereikšmius pranešimus.

P.S.Jus mum tik reitinga keliat.

Mortal Kombat ♡♡♡

Sako reitinga pff man tas reitingas jusu, tik zinau kad Indestructible vistiek geresni buvo uz šita kombainu klubą :*

 

GERIAUSI BUVO IR BUS :*

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kur įrodymai ? Rašai čia pievas, rašyt visi mokam.

Kai turėjom su zapa indestructible kluba tai vien dėl ddos ir uždarėm jį, jei ne ddosai gal ir iki dabar užsiimtumėm klubu. Sakai reik irodymų, bet pagalvok kai jus užimdavot mus kažkaip keistai tekdavo atsijungt, tai nemanau kad tuo metu koks ausius už tai kad nepriimėm jo į klubą ddosino. Aš vapšie nesuprantu koks idomumas žaist per tuos ddosus kai prisijungi 5min pažaidi ir atjungia. Nieko nekaltinu tik pasakau kad tu irodymų nelabai ir reik kai viskas jsn.

- rep galit dėt kiek norit vapšie px.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kai turėjom su zapa indestructible kluba tai vien dėl ddos ir uždarėm jį, jei ne ddosai gal ir iki dabar užsiimtumėm klubu. Sakai reik irodymų, bet pagalvok kai jus užimdavot mus kažkaip keistai tekdavo atsijungt, tai nemanau kad tuo metu koks ausius už tai kad nepriimėm jo į klubą ddosino. Aš vapšie nesuprantu koks idomumas žaist per tuos ddosus kai prisijungi 5min pažaidi ir atjungia. Nieko nekaltinu tik pasakau kad tu irodymų nelabai ir reik kai viskas jsn.

- rep galit dėt kiek norit vapšie px.

Falkai, klubai tapo mafijom
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kai turėjom su zapa indestructible kluba tai vien dėl ddos ir uždarėm jį, jei ne ddosai gal ir iki dabar užsiimtumėm klubu. Sakai reik irodymų, bet pagalvok kai jus užimdavot mus kažkaip keistai tekdavo atsijungt, tai nemanau kad tuo metu koks ausius už tai kad nepriimėm jo į klubą ddosino. Aš vapšie nesuprantu koks idomumas žaist per tuos ddosus kai prisijungi 5min pažaidi ir atjungia. Nieko nekaltinu tik pasakau kad tu irodymų nelabai ir reik kai viskas jsn.

- rep galit dėt kiek norit vapšie px.

Rašykit ką jūs norit, kaip ir sakiau jūs galit, kad rašinėlį parašyti, bet atmazų jūs ieškojot ir ieškosit ir būtinai ant Prados užvaryt viską o jūs visi geručiai ane ? Nors patys visi iki vieno su cheatais pisdavot, o ypač Zapa. Dėkit man tuos -r3p Falko niurkalai, vistiek visą tiesą pasakiau iš savos pusės.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Čytu nenaudojom

2. Dosai blogiau už čytus (atsakymo neorgamentuosiu pats turi suprast)

P.S Prada nemoka komandos normalios sudėt :D ,tai ima mase kad uz mėsa pastovėtu.

O mes 15-20 snukiu surinkdavom ir islaikydavom jus 30min = 100k

O jū mus 3min islaikydavot bet irgi nemanau kad tiek daug

Man dabar juoktis ? :D Sako čytų nenaudojo. Jooo čia tam, kuriam pasakė ir patikėjo... Visi gerai žinom ir nereikia šūdmaliaut, kad Mortal Kombat geriausi. Jūs sakot mėsą, nu ok mes mėsa jūs čytus, kenkėt mums, kenkėm jums :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...