Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vaidotas_Marconi

Mortal Kombat

Rekomenduoti pranešimai

Karko_grand Gaidy ant dalgio daba tave pamatysi, negras gimiai normaliu netapsi ( jokiu pasiteisinimu nepriemu ) Px man tie -repai pisau ant ju kaip ant to prados kuris dabar sugeba - + dėt :D echh

Aš senai normalus esu, o kaip tu matau čia savo skiauterę kėlioji ir iš tų žodžių nieko daugiau neišspaudi. :)

Sako 3min palaikydavome jūsu klubą smarkiai klysti, žodžiu jasnas esi eik į savo klubo temą ir rašyk, kad kokie jūs kieti nesiteršęs čia. Daugiau iš tavęs žodžių nelaukiu, vistiek klubas jau palaidotas, bet per amžius Mortal Kombat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ahh Prada tu buvai toks nuostabus klubo lyderis vadovavai puikiai ,bet tas suknistas banas viskas sugadino ,bet žinok keli dar nariai Mortal Kombat paskutinioji klubo galiojimo diena toks blogas jausmas ahh Mortal Kombat kas ir bebutu.

1d533cf8e3ad572025d76489a68bbb20640.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ahh Prada tu buvai toks nuostabus klubo lyderis vadovavai puikiai ,bet tas suknistas banas viskas sugadino ,bet žinok keli dar nariai Mortal Kombat paskutinioji klubo galiojimo diena toks blogas jausmas ahh Mortal Kombat kas ir bebutu.

1d533cf8e3ad572025d76489a68bbb20640.jpg

dar į subinę sulysk dėl sargo klubo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...