Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Isejas_Pailseti

Fokus_Marokus

Ar Nušalinti Fokus_Marokus nuo pareigų  

72 balsai(-ų)

  1. 1. Ar Fokus_Marokus nušalinti nuo pareigų ?

    • Taip vertas, jis man patinka.
    • Ne jis nėra vertas būti čia moderatoriumi.


Rekomenduoti pranešimai

Skundu anketa skirta Fokus_Marokus, mūsų moderatorium. Peikiu jį už daug nusižengimų, savavališkai deda žaidėjus į juoduosius sąrašus, taip pat ir mane įdėjo, bei labai daug nusiskundimų turi žaidėjai apie šį moderatorių, šioje temoje leidžiu visiems pasireikšti, išreikšti savo nuomonę, galite drąsiai komentuoti, apie šį moderatorių teigiamas, ir neigiamas jo savybė.

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Diesel_Drift
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Fokus_Marokus
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Savavališkai prižiūri "cheaterių" temą. Talpina į cheaterių skiltį ne savo kurtus video, video apdirbinėja neleistinom programomis (sulėtinimais), talpina neaiškius video, apkarpo juos, ir padaro iš žmogaus cheaterį, kaip ir mane, buvau nuverstas nuo direktoriaus posto.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: Administratorius - moderatorius.
5. Įrodymai (BŪTINA):

 

( http://sarg.lt/index.php?/topic/258155-lukas-cirukas/ )

( http://sarg.lt/index.php?/topic/259767-vytautas-platt/ )

Na šitie žmogeliukai manau nieko blogo nepadarė. Bet sėdi juodajame sąraše, jis visiškai nenutuokia, ką reiškia "cheatinti".

 

( http://sarg.lt/index.php?/topic/260184-martynas-stg/) - Štai dar vienas žaidėjas, nu pažiūrėkite nei vienos kulkos nėra kreivos, paprastas /tpdm pasišaudymas ir tiek, o žaidėjas jau buvo mafijų/gaujų juodajame sąraše.

 

( http://sarg.lt/index.php?/topic/261325-lukas-falk/) Va baudė žaidėja,o video medžiagoje nėra nei ping,o aiškiai matosi wh (tas kuris filmuoja mato nickus iš kilometro,ar tai normalu?) Jei manai kad čia normaliai rodo tai nemesk bet aš senai bežaidęs,tai man atrodo kad tokiu atstumu tikrai nesamonė....

 

1. Ten ne jo įkelta vaizdinė medžiagą, o jis temos autorius, pats savo taisyklių nesilaiko. ( http://sarg.lt/index.php?/topic/261150-diesel-drift/ )

 

Taipogi neapdairumas nes šis žaidėjas su kurio forumo anketa įkeltas video,nepražaidęs nei vienos minutės,tai kaip tai įmanoma?

 

2. Kadangi video ne jo,jis neturėjo teisės kelti į cheateriu tema nes video apdorotas su kažkokia programa, sulėtinta. (draudžiama apdoroti vaizdinės medžiagas)

 

3. Filmuojantis žmogus naudoja ped kuris yra neleistinas,matosi kai pačiam gale žmogus sustoja,arba kaip aš pašoku, ore paeinu, nu čia nemanau kad leistina. O aš žaidžiu be jokio pedo, Kaip žmogus pats naudoją ped jam personažas stovi visai kitaip, ir kitaip rodo rankų laikyseną, stovėseną, bei stovėseną kaip personažas šaudo.

 

4. Aplaidžiai fokusai žiūri į temas ir gelbsti savų, tavo aplaidmuas patiki kitų žmonių video, sulėtintais, kur aš net būnant direktoriumi nenaudojau aimo, pats keli į cheaterius ne savo video. Dauguma žmonių nuo tavo aplaidmu sėdi juoduosiuose sąrašuose, ir gelbsti savus.

 

5. Kenkimas direktoriui nes video įkeltas ne tiesiogiai nufilmuoto žmogaus ir jis yra apdorotas. BRATVOS negerbimas,vertimas iš direktoriaus posto

 

6.Pateikta ne visa vaizdo medžiaga,kadangi filmuota ilgai,išauta 80 kulku,todėl noriu matyti pilna vaizdo medžiaga,neapdorota su jokiom nesamonėm.

 

7. Pas mane ant MEZON interneto kas diena keičiasi IP adresas, gali būti kad atsiliko žaidimas kažkiek , nes tuo metu pingas buvo 125~ (ne mažas).

 

8. Viršija savo privilegijas,trina kitų žmonių postus šaukykloje nes jie pasako teisybė,paklausė kodėl tu ištrynei savo postą kur parašei kad video ne tavo? Tu ištrynei neatsakęs.

 

9. Leidžiu visiem žaidėjams komentuoti šioje temoje, peikti Fokus_Marokusą, keltis įvairiausius įrodymus, ir paliekam viską spręsti DPKT nariams, užteks kaip savivališkas asmuo tarnauja sarg projekto moderatorių komandoje.

 

 

Dabar atsakysiu į visus tavo kaltinimus :

 

1. Video nelagina, o yra sulėtintas. - ( negalima apdirbinėti vaizdinių medžiagų, apkarpinėti jas )

 

2. Tavo ta sistema yra bugova, nes meta, kad šaudo nenusitaikęs, net tada, kai tu šaudai kito žmogaus lavoną.(Išbandyta su PD) - Jokios systiemos čia nėra, nanudojau aš aimo.

 

3. Kažkada Freizeris numetė video, kur irgi šaudais 1x1 ir pataikai absoliučiai visas kulkas. Klausyk, čia ne krepšinis, kur tobulini įgūdžius ir tampi geresnis kiekvieną dieną, čia sampas. Vieną dieną geriau sekasi šaudyt, kitą dieną - ne.  - Taip sau pats prieštarauji, kaip tikrinau žmogų į apklausą, tuo metu man sekėsi šaudyti idealiai, retai taip būna bet pataikiau visas kulkas, ir jis buvo atmestas.

Bėje kaip tada Freizeris mane nufilmavo ten buvo taip pat sampo bugas, prisiminkime kaip padariau taip, kad Admin_Bumeris, mane pats išėmė iš juodųjų sąrašų pats ir grąžino Immortal direktorių.

 

4. Pingas tavo nėra didelis, su tokiu pingu ir aš dažnai sėdžiu, o žmogus neteleportuoja taip baisiai. - na kiekvienam atskirai tuo metu pingas buvo pas mane 120, spręsti nei tau, nei kam kitam.

 

5. Tau visiškai niekas nelagina, jei sugebi pataikyt 6/6, esi ballas direktorius bei dalyvauji karuose. - Tai žinoma, pagal savo žaidimą pataikau į samp personažą, o jam greičiau veikia internetas, man atsilieka žaidimas, gyvybės jam nueina, kaip jam greičiau viskas veikia, greitesnis internetas, gavosi kreiva kulką, čia sampo bugas. (Priklauso interneto greitis)

 

6. Prie ko išvis tas 13/80? Tipo taip levai šaudei, o poto paimi ir sulesi 6/6 kulkų 1x1? - Video yra apdorotas, noriu viso video pilno, o ne ištraukos iškirptos, ir sulėtinto kur, taip negali būti. Per originalu video viskas atrodo kitaip ,per sulėtinta kitaip.

 

7. Niekada neatmetam garantijų, jog visiškai neįtardamas, kad tave filmuoja, norėjai pasirodyti kietas su aimu prieš naujesnį žaidėją(šiuo metu kalbam apie John_Glock). Ne vienas valdžioje jau yra pasigavęs taip pat, kaip tu. - Atsiprašau mielasis, gaujų/mafijų valdžioje esu 15-kartą, ir manau aš už tave šitoje situacijoje nusimanau labiau, negu pats tu. Galbūt aš žinau kad direktorių būnant, tokių dalykų aš tikrai nenaudojų, nes esu visada stebamas. Aš neprisigavau, o tu savavališkai padirbinėji įrodymus.

 

- Bėję iš moderatorių komandos sulaukiau pagalbos, ačiū jam, viešai jo neminėsiu, bet iš cheaterių skilties dingo viena tema Suktas_Lapinas buvo įkeltas, ši tema nebuvo sulaukus ni vieno atsakymo , bet dėja pist - ir dingo kaip sakoma.

 

 

Pažiūrėkite kiek žmonių prieš šita moderatorių ,gi negali būti sutapimas toks jau. O čia didelė reikšme turi ir žmonės kurie žaidžia šį žaidimą.

 

 

- Komentavimas galimas - komentuokite visi nuskriausti žaidėjai , kur jūs esąs nekaltas ir Fokus_Marokus, jumis įkišo i juoduosius-sąrašus, t.y (kaip mane).

Reikia įrodymu vyrai !!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

http://sarg.lt/index.php?/topic/260184-martynas-stg/Už šita video buvau užbanintas, nieko absoliučiai nenaudojant, antro video neradau kur buvau ikištas į mafijų/gaujų blistą FREE kaškieno prašymu. Ir šeip Fokusai kas tau davė moderatorių? Visa ta laika kiek begyvuoja sarg.lt projektas sėdi teisėsaugoi net neskiri per savo trilitrinius ačkarizus kur čytas kur ne... Ir dar pildysiu: http://sarg.lt/index.php?/topic/258195-martynas-stg/ir už šį video taipogi buvau ikištas į mafijų gaujų blistą ir buvau idėtas i direktorių blistą(Cosa Nostra valdžioi buvau) UŽ 2 NEKIBUSES KULKAS kurias aš jam paaiškinau net pavyzdį nusiunčiau jis vistiek mane įgrudo... Čia normalu? ŠALINTI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

http://sarg.lt/index.php?/topic/258155-lukas-cirukas/?hl=lukas_cirukas 

http://sarg.lt/index.php?/topic/259767-vytautas-platt/?hl=vytautas_platt

Nežinau nelabai aš lendu į cheat skiltį, kas netingit galit paieškot video įvairių tai rasit daxują panašių kaip šitie kurie gavo blist :D

 

Šiaip kaip moderatorius fokus būtų px, bet ne cheat skilties (prisistatymai ar kažkas pan. tiktu jam). 

Cheat skiltim turėtų apsiimt kažkas su daug mafijos xp (kaip pvz. Tropec), bet aišku kad gauti moderatorių reikia gerai sueiti su kitais modais...

 

P.S

Sakykit kad čia verkia tik tie, kurie prisicheatino ir gavo blist, bet ant jokio kito modo prižiūrėjusio šią skiltį nebuvo tiek stumimo kiek ant fokuso, tai gal nebereikalo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdomus sutapimas 

 

http://sarg.lt/index.php?/topic/256678-lukas-cirukas/

 

Lukas_CIrukas parasyta įdėtas į mafijos blist  2015-09-17 20:10

 

O jau mafijos/gauju bliste jo nera :

224. Ernis_Dark - Tyčinis grįžimas į karą (gaujoms). 2015-09-15 - 2015-12-15 [3 mėn.] (Lukas_Mukanovas)
225. Deivis_Deep - Tyčinis grįžimas į karą (gaujoms). 2015-09-15 - 2015-12-15 [3 mėn.] (Lukas_Mukanovas)
226. Danielius_Sniper - Tyčinis grįžimas į karą (gaujoms). 2015-09-15 - 2015-12-15 [3 mėn.] (Lukas_Mukanovas)
227. Arnas_Sutka - Neleistinų modifikacijų naudojimas. 2015-09-15 - 2016-03-15 [6 mėn.] (Lukas_Mukanovas)
228. Ernix_Vega - Neleistinų modifikacijų naudojimas. 2015-09-15 - 2016-03-15 [6 mėn.] (Lukas_Mukanovas)

229. Justas_Ciuvas - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
230. Diavolo_Uccidere - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
231. Adidas_Dariuxx - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
232. Justas_Tagyl - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
233. Preff_Lady - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
234. Velnio_Baudejas - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
235. Andriukass_Samp - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
236. Paulius_Balciunas - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
237. Robertas_Moe - Cytinimas 2015-09-19 - 2016-03-19 [6 mėn.] (Gazas_Berlingo)
238. Repazzz_The - Grizimas i kara 2015-09-19 - 2015-12-19 [3 mėn.] (Gazas_Berlingo)

 

O jis neturėtų čia būti? Nes jis prieš 1-2 savaites buvo CN mafijoj , gan keista 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu viena klausima šiam administratoriui. Kaip reik sugebėti nufilmuot žaidėja jei tu net serve nesėdi. Beto ar ne per daug iš toli nick mato? Atstumas toks nemažas gan sakyčiau.

 

http://sarg.lt/index.php?/topic/261325-lukas-falk/#entry3063809

 

Čia matosi forumo nick,ir kad įkelė. Nu zdz viskas.

5f0a4ed05b57e92c9e99ad7ada5c1cbc228.png

 

O čia foto kur žmogus pražaidęs 0min. Įkelsiu foto ir dar paraša,kad matytusi.

Parašas:1.png

 

Foto:

43480441f0137653591e3ad465dab55a687.png

 

Pilna fotkė kad neknistu niekas proto:

efc94b66ebb70a5d14c0ad688c0a0669714.png

 

Rusiška magija tiesiog,juodoji. Keliam į cheateriu tema matydami kilometrais ir pražaide 0minučiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šjp retai nueinu į tuos čyterius, nebent atsiranda ten savas ir pan., tik šiandien taip netyčia ten atsidūriau ir nuėjau į Lukas_Falk temą, nu kai pamačiau, tai tikrai palikau apstulbęs, nelabai ten aimas matos, o kas svarbiausia, kad kaip ir tu sakei, tas žmogus kuris filmavo buvo su Wallhack, keista Fokusai, seniau pastebėdavai, visus kurie dėdavo su wallhack'u video, todėl sukišdavai abu, o dabar turbūt draugas pasitaikė, tai pamatęs tai tiesiog praleidai pro akis. Ištikrųjų, kažkada Fokusai tikrai buvai normalus bahūras, dabar stipriai pasikeitei, kiek free blist'ų žmonės prasileidę nuo tavęs, negali dirbti mėgiamo darbo serveryje vien dėlto, kad buvo neteisingai apkaltinti? "Cheatinai seniau - Cheatini ir dabar". Jeigu jau nebeišeina tau susitvarkyt su tuo moderatorium tai ir atsisakyk jo, negalvok, kad esi kažkoks tai išskirtinis čia, Visi skirtingi visi lygūs.

Buvo leista komentuoti visiems.


 

 

-Edgaras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pats asmeniškai esu nukentėjes dėl interneto problemu ir per fokuso bukuma pats paraše taisykles kad video turi 15s but o video buvo trumpesnis nesvarbu kad mažai trumpesnis bet tokios yra taisyklės o jis jas sulaužė bana gavau už inv tipo... kai gavau turėjau 300 pingo(manau ir durnam aišku kad žaidimas stipriai atsiliko) ir per toki lagga buvau paleistas stotyje.

5dd3e0a2960a7cc296027cf36c891ce444.png

daug rašiau ir daug jam aiškinau bet kiek mačiau tai nei vieno nebuvo išėmes iš blisto nors ir tikrai nieko nenaudojau po savaitės šaudžiausi klubo veiksme taipat gavau bana už aima :D juokinga net nes video panašus i tavo.. tai va spresti jums galiu pasakyti taip kiša 80proc žadėju (gal net daugiau) kurie idėti buna i cheateriu skilty nieko nesakau visu free nekiša bet dauguma tikrai gauna blistus dykai..rašiau bumeriui bet tas tai neatrašo p* jam tikiuosi busiu išimtas iš blisto nes visus įrodymus turiu kaip nusižengia ponas fokus_marokus.Dyzeli žinau tikrai nemaža laiko nuo jo klubo laiku esu sukaupęs 500k mafiju/gauju xp per pora acc ir jei tik dyzelis gaudavo kažkokia valdžia dirbau pas ji ne karta ir ne du ir žinau kad jis jokio aimo nenaudoja manau jis buvo taipat ikištas dykai.

 

P.S kai buvo ikelta tema apie mane cheateriuose temos autorius nusižengė taisyklėms parašė komentara tuščia nepateikė info apie mane o fokusas ištrinė jo komentara ir parašė kad "Bus pranešta administracijai" nežinau ar galima savo taisykles laužyti bet jis tai darė ne karta ir ne du.Galėčiau išsipirkti iš to blisto bet tikrai nežadu nes po savaitės vel bliste busiu nes koks ožys įkels video kur su 300ping ir vėl bana gausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakai nuomone? na... jis mane įkišo į blistą nors tuo metu buvau be aimo, bet jei aš būčiau jis tai irgi ikiščiau, nes tokia situacija buvo, na jis teisėsaugininkas ir ne visi jie man patinka, gal dar toks biški per daug rimtas.

BET kaip modas atsakingai žiūri į savo darbą ir už nieką nekiša, 99% žaidėju stpdw už čhytus ikišti ir maži procentai kaip pvž ciruko temą numetei už nieką, bet nepasakyčiau, kad šitą modą galėtum papirkti, kad jis korumpuotas, gerai, kad sugriežtėjo įdėjimas į blistus, nes būna, kad čhyteriai išsisukdavo ankščiau, o dabar taip nebėra.Šiuo metu tikrai nėra atsakingesnės personos už jį ir nemanau, kad kažkuom geriau pakeisit, džiaukimės, kad toks yra.Tu žinomas kaip aimeris, tiesiog tavęs nepagaudavo, nes moki naudot. Prisimink kaip per ts kalbėdavai, jog naudoji aimą ir niekas nepagauna - ar taip nebuvo? sakysi aišku nebuvo, bet žinom, kaip yra.O balsus spėju renki rašydamas draugams į skypes, nemanau, kad tuo turėtu remtis moderatoriai, dar kai bliste 300 žmonių tai visi prabalsuot gali :D

 

Jeigu naudojami modai/ped tai čia juk pačio asmens kaltė, o ne serverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aptarsiu ne cheateriu , o admin ppk tema , i ja esu ikeles gal tapati zmogu gal 3 kartus uz free bana ,as nusiemu uz kreditus nes neturiu laiko laukti to unbano ,SPECIALIAI parasau kad nenoriu unbano ,o noriu kad nubaustu uz free ban tiktai ,jis juos istrina ir paraso jog jeigu noriu unbano pildyti unban tema ,tai kur cia teisybe ? nesvarbu man tas banas ,man rupi tik kad maziau tokiu begedziu butu ,galiausiai kai istrina papeikima prasau kad itrauktu tai i tema - ''Kodel trinami papeikimai'' situacija lieka tapati ir jo draugai lieka nenubausti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...