Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Isejas_Pailseti

Fokus_Marokus

Ar Nušalinti Fokus_Marokus nuo pareigų  

72 balsai(-ų)

  1. 1. Ar Fokus_Marokus nušalinti nuo pareigų ?

    • Taip vertas, jis man patinka.
    • Ne jis nėra vertas būti čia moderatoriumi.


Rekomenduoti pranešimai

Nežinau neskaičiau nieko, nes tingiu. Bet esmę supratau, kad kažkaip ne taip atlieka savo pareigas, kaip turėtų. Išvis kas per briedas, kad žmogus, kuris teisėsaugoje dirbo kone visą laiką atstovauja temas, kuriose pagrindą sudaro čyteriai? Nu jūs man paaiškinkit, kur žmogus su patirtim tame reikale, ir kur ne. Ir šiaip dar čia toks pastebėjimas, kad moderatoriai (vat tokių rimtų skilčių, kurios susijusios su visokiais sąrašais ir pnš.) turi būti tie žmonės, kurie neturi čia jokių draugų arba tiesiog neutralūs. Nes niekad nerasit tiesos ten, kur yra pažįstami. Taip yra ir bus. Ir jei negalima rašyti čia tai nu sori :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Daugelis žmonių free bliste sėdi dėl fokuso, bet savo pareigas jis kaip ir atlieka. Prieš mėnesį buvau įkeltas į čyterių skiltį su galima sakyti identiškais įrodymais kaip Dieselio temoj, 6/6 kulkų, sekioja tipo, bet tada jis grynai parašė kad 6/6 nėra sunku pataikyt ir tikėtina, tai reiškias tada jis pagal nuotaiką nusprendžia ar čytas ar ne, vieną dieną žmogus gali pataikyt tiek kulkų ir yra normalu, o kitą kai pataiko į drk blistą meta ir nuo drk šalina. Tiesiog nemanau, kad teisėsaugininkas turėtų tokius dalykus spręsti, ypač tada kai tai lemia rimtų drk sedėjimą blistuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

http://sarg.lt/index.php?/topic/258155-lukas-cirukas/?hl=lukas_cirukas 

http://sarg.lt/index.php?/topic/259767-vytautas-platt/?hl=vytautas_platt

Nežinau nelabai aš lendu į cheat skiltį, kas netingit galit paieškot video įvairių tai rasit daxują panašių kaip šitie kurie gavo blist :D

 

Šiaip kaip moderatorius fokus būtų px, bet ne cheat skilties (prisistatymai ar kažkas pan. tiktu jam). 

Cheat skiltim turėtų apsiimt kažkas su daug mafijos xp (kaip pvz. Tropec), bet aišku kad gauti moderatorių reikia gerai sueiti su kitais modais...

 

P.S

Sakykit kad čia verkia tik tie, kurie prisicheatino ir gavo blist, bet ant jokio kito modo prižiūrėjusio šią skiltį nebuvo tiek stumimo kiek ant fokuso, tai gal nebereikalo?

 

paziurejau as ta platto video, tai sorry bet juokas paeme :D fokus visada man mldc budavo, dabar nezaidziu jau ilga laika tai nezinau kas tam sarge dedas, bet nezinau kaip kitiem, bet man jau nuo seno zinoma, kad pasukus pelyte ir paspaudus antra peles mygtuka ir saunant gaunasi ta "aim" iliustracija, kai rodo kad zmogus taikosi vienur o kulka skrenda kitur, nes tas zmogeliukas tiesiog nespeja atsisukti. nezinau tikrai fokus geras atsakingas modas, tik galetu jam but skirti skundai ar dar kazkas, ir pritariu minciai kad cyteriu skilti turi priziureti tie zmones, kurie beveik visa savo zaidima yra praleide mafijose ar gaujose, o ne kaip dabar, visi cyteriu priziuretojai buvo teisesaugininkai :D kodel? nes jie mandagus, tiesiog monotoniskai dirbdavo savo darba, o apart zyles matet kada nors zmogu kuris budamas mafijoj gavo moderatoriu? ne, nes mafiju valdzia daznai kalba be cenzuros gal rodo nepadoru elgesi pries zaidejus, taciau jie tikrai supranta ta virtuve, tik ne sitiem projekto savininkam, jiem svarbu kad busimas modas graziai elgtusi ir vaidintu pavyzdinga zaideja (nei apie esamus nei apie busimus modus nesneku, nk asmenisko, bet tokia tiesa). galbut kada ateis ta diena, kada koks bumerangas susiprotes, kad teisesaugininkai ir turi suktis aplinkt serverio gerove, skundu skilti ar panasiai, o cyteriai turetu but patiketi ilga laika zaidzianciam zaidejui, kuris didziaja dali savo zaidimo suko veikla aplink mafija/gauja,  nera pagarsejes is liudnosios puses :D no offense, just released my minds, peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažko panašaus ir tikėjausi iš tavęs. Iš tiesų, juokinga žiūrėt į jūsų rašomus skundus, kai parašo vienas žaidėjas, o iš paskos visi pradeda rašyti savo sąmokslo teorijas su video, neva, aš padariau neteisingus sprendimus ir visus įdėjau "free" į blistus :D Pirmiausia, pradėsiu nuo dalykų, kuriuos patys "išpučiat" visiškai nieko nežinodami. Dėl šaukyklos postų trynimo - siūlau nepradėti šmeižti, o išsiaiškinti, ar tikrai šviesiai žali moderatoriai gali trinti šaukyklos pranešimus. NE, JIE TO PADARYTI NEGALI. Trinti gali tik globalūs moderatoriai, kuriems jūs taip pat atsibostate su tais savo verkimais. Jau sakiau milijoną kartų, kad savo nuomonę reikšti apie mane galit pagrindinei administracijai ir tikrai ne su tokiais skundais. Toliau, dėl Suktas_Lapinas temos - vėl gi kyla įtarimai ir vėl šmeižimas, jog aš kažką "dangstau" ir trinu temas. Dabar specialiai Juškai parašysiu, nes jis gali išsiaiškinti ir pažiūrėti paskutinius skilties trynimus. JOKIŲ TEMŲ AŠ NIEKADA NETRYNIAU, KAD IŠGELBĖTI "SUBINES" KITIEMS. DAR KART KARTOJU : SAVŲ AŠ ČIA NETURIU, NEI VIENO NEDANGSTAU, NES AŠ NESU KORUMPUOTAS. Trečias dalykas - taip, esu teisėsaugos žmogus, bet su dirbęs su kitais acc mafijose bei gaujose ir TIKRAI žinau, kad šiuose darbuose be aimų ar kitų šūdų jūs esate niekam tikęs bei pasitaikydavo atvejų, kai būdavo tokių, kuriuos už tai išmesdavo iš darbo. Be to, kad žinot čytus nebūtina ten dirbti, nes yra toks dalykas kaip Youtube, kur gali pasižiūrėti, kaip tas čytas veikia. Dar, specialiai neišprūsusiam Aurimui_Baskett - video ne mano, bet ir ne mano koregacijos. Dėl pačio video, tuoj paaiškinsiu. Dėl kitų žmonių, kurie "free bliste sėdi" - taip, buvo tokių, kuriuos įkišau pilnai neišsiaiškindamas situacijos, tačiau ką jie darė? Jie siuntė man identiškus video, siuntė pilnai įrodomus video, todėl ne vienas jau buvo ir išimtas. Tai gali patvirtinti Paulius_Nation, Raimis_Gleb(kitų nelabai jau pamenu, bet tikrai ne šitie du). Bandė kai kurie numesti video, neva, ten kažkoks bugas, bet pats video buvo visiškai nesusijęs su video, dėl kurio jis buvo įdėtas į blist. Pusę įkištų "neteisėtai" į blist, pradėjo poto vėl čytint, tai čia turbūt iš nevilties tą pradėjo daryt? :D Nebejuokinkit. Dėl Lukas_Cirukas - Lukas_Monarchas rašo temoj, kad jo stebuklingai nėra bliste? Žmogau, yra toks dalykas kaip /aukcionas, iš kurio jis išsipirko blist ir dar pats man pranešė, nes nieko neįstengė įrodyti. Kas išvis per atmazas - bugas? Kodėl, kai aš šaudau nėra jokių bugų? Dažniausias čyterių atmazas - lagas arba ddos.. Proto bokštai - išsiaiškinkit ka reiškią ddos. Jeigu būtumėt ddosinami, tai išvis neitų į žaidimą prisijungti, o jeigu laggina - tai kokio velnio šaudytis kare, kai žinai, jog yra garantijų, kad būsi pagautas? Be to, koks lagas, kai pačiame video čyteris puikiai mato priešininkus, puikiai pataiko dauguma kulkų? Mano žodis yra paskutinis ir neginčijamas, todėl pirkitės blistus, o jeigu nenorit vėl ten atsidurt - FILMUOKIT SAVE. Dabar turbūt visi pradės sakyt - mano medinis pc, tai kodėl turiu filmuot save?? Klausykit, nebe 2000-tieji metai, tikrai nebelošia dauguma su matiniais pc, visi žaidžia su tokiais pc, kur sampą išveža gerai, todėl filmuokit, kad ir pertraukom save, o kokia to video trukmė - nesvarbu. Truks, kad ir 2 h - nesvarbu, Mano pareiga išsiaiškinti pilnai situaciją bei atrasti vietą, ar tikrai toje vietoje žaidėjas naudojo nelegalias programas. Okei, pereinam prie Diesel. Matau, čia daugelis kažką rašo dėl PED? Cmon, nebejuokinkit, nes jis buvo nušalintas ne dėl to. 10 sekundė - puikiai matosi, jog pataiko kulką visiškai nusisukęs kitur. Pingas virš 120? Pingas nepriklauso nuo aimo, nes su tokiu pingu žaidėjai dar neteleportuoja taip baisiai, pats dažnai sėdžiu su tokiu pingu, o ir jeigu jis pataiko 6/6 kulkų, tai apie kokį tu čia lagą kalbi? Juokingi jūsų atmazai. Dėl 13/80 - ar jūs tikrai tokie durni, ar kas? Nejaugi jis sugebėjo taip šūdinai šaudyti iki tol, kol susišaudė su naujesniu žaidėju ir pataikė visas 6/6 kulkų? Pagerėjo taiklumas čia taip greit? Dar kart sakau - čia sampas, vieną dieną seksis šaudyt, kitą dieną - ne. Be to, po šito įvykio, pats Dieselis pradėjo per /d šūdus rašyt, mutint, nors galėjo su manim susisiekti bei išsiaiškinti ar kažko paklausti. Už tavo aimą jau sėdi daug žmonių, kurie nieko nesakė apie tai, o pripažino kaltę arba išsipirko iš blisto, taip, kad, "kietasis BRATVA mafijos veide" - sedėk bliste, pats pripažink, kad visų kulkų pataikyti nėra įmanoma VISADA, o kad pasipuikuoti buvo noras prieš naujoką - tikrai buvo. Dėkit tuos -rep, visiškai vienodai, sakau tik tiesą. Mafijos ir gaujos yra žlugusios, pažiūrėkit kiek ten sėdi, kurie net "ne mano yra įkišti free" ir darykit išvadas. Kartais tikrai pasiilgstu tų senų laikų, kai mafijos ir gaujos buvo įdomios. Sutiks tik tie, kurie supranta tikrąją tiesą ir kaip viskas yra. KARTOJU PASKUTINĮ KARTĄ - PRETENZIJAS RAŠYKIT JUŠKAI/BUMERIUI. Galit net nieko neatrašinėt į šitą žinutę, aš pasakiau galutinį žodį. Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...