Eiti į turinį
Narkotikas_Mafijozas

Narkotikas_Mafijozas

Rekomenduoti pranešimai

gamperis_juska : priviet ;] . o tu karolis medi valink is cia jasna ? ka tu cia atejes pats [keiksmai] uz laido dar nepatinka kazkas ? galim susimatyt be problemu.medis gi [keiksmai] sako ;DD bazaro prisigaudes [įžeidimai] ir dar [keiksmai] ,eik spardyk debesi [įžeidimai] o ne cia atejes komentuok [keiksmai].

Redaguota , redagavo Fungus_Dude
ĮŽEIDIMŲ IR KEIKSMŲ ŠALINIMAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Karolis_J

[keiksmai] [įžeidimai] tu :D:D:D Pazek ka tu rasai, ar pats jau nebejaudi? koks 11inis prisedes prie kompo kiaura diena beldzia sampa, suprakaitaves dar cia [keiksmai] kazkokio asilo uztinusio myzalo fotke isimetes

"Tomas_Likeris . reikia ginklo ? busiu lietuvoj liepos 25 d. galesiu privest,aisku uz pinigus o ne 4 free sakyk kokio reikia ,neprasyk kulkosvaidziu nes tokiu negausiu neturiu ant tiek daug pazinciu kad iki tokiu dalyku dasiknisciau "

tas tai [keiksmai] krc nuzude, kokias 30 minuciu zvengiau is sito. pazintis tu [keiksmai] :DD atsigauk biski sude

EDIT: ir dar name toki uzsidejes "narkotikas mafijozas" nu [keiksma] [įžeidimai]. Ka dabar cia per ip'a suseksi mane ir tavo mafukai privaziuos prie laiptines ane? :D:D

PRAŠAU LAIKYTIS KOMENTAVIMO TAISYKLIŲ, GAUNI 3ĮSPĖJIMUS IR UŽDRAUDIMĄ RAŠYTI, DAR KARTĄ PASIKARTOS IR VISAI NEGALĖSI PRIE FORUMO PRIEITI, NEGALĖSI UŽPILDYTI ANKETŲ, TAD DIRBTI ŠIUKŠLININKU !!!!

Redaguota , redagavo Fungus_Dude
Bendrųjų taisyklių pažeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Robertas_Gasec

:lol: :lol: :lol: Geras čia Karoli :D :D :D

Man tai jis visai nieko žmogas geras kai jis dirbo dar IMM gerai buvo paprašė manes pagaudyti jį kai dar buvau FTB sugaudavau as jį tai duodavo po 100k kad sugaunu :D Vnž zdrv ir tu esi geras ciuvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Karolis_j nori kad irodyciau kad esu lygiai tas pats zmogus kuris yra nuotraukose ? atsakau seni,tokie kaip tu mane tikrai juokina,tik kalbet ir moki,o kai reik susitikt apsimyzi vietoj tada pradeda [keiksmai] ir panasiai,jei turi noro susimatyt galeciau,nepagaileciau 50LT ant bendzino kad davaziuot iki tavo tos grycios ir tau gal atidauzyt uz toki bazara.Ir jei kazkas nepatinka,savo nuomone pasilaikyk sau ir neik i sita tema nes nesi cia laukiamas.

Redaguota , redagavo Fungus_Dude
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ignas_Malboro

Kas čia stuma ant narkotiko? :D

[keiksmai] Vaikai jus atsigaukit, stumat ant vyreniu, poto gautumet malkų ir bėgtumėt skūstis :DD

Kai pamačiau pirmą kartą jo prisistatymą, irgi galvojau kad fake kažkoks, bet pašnekėjus su juo per TS, viskas aiškiai keičiasi, yra keleta mūsų su juo pažinčių, jis ten mano pusbroli pažysta ir t.t, ir 100% teigiu, kad čia jis ;)

Mldc Narkotikas, eisim alaus kai gryši :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...