Eiti į turinį
Narkotikas_Mafijozas

Narkotikas_Mafijozas

Rekomenduoti pranešimai

Tikrai ne,bet pas kelis uzsukt juk galima ;] is ignalinos yra ,ignalina mano kaimas,utena,vilnius,aplinkuj supranti yra mano giminiu,as gryzes i lietuva juos aplankysiu tai ko neuzsukus pas viena kita ;] kalbet kalbi bet jeigu pagauciua?ka tada kalbetum ? butum vienas is 1000 ? ;] patikek tada nk gero nebutu,kaikurie sedi sarge,vos ne visi maladiec yra,nei jie kur nosi kisa nei ka,o cia vis blt lenda kur nereikia,manau suopratai.tad laisvas ir gali nebeateit i sia tema.dekuj is anksto.

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinau aš tokius laužytojus... Čia bandymas "kietą" primest? Čia panų nelabai sutiksi, nėra prieš ką [KEIKSMAI]. Na nebent panos netraukia, tada suprantu.. :wacko:

Taigi, nei aš čia noriu su tavim ėstis nei ką, tiesiog aiškiniesi su tuo Jeferson'u tai aiškinkis per PM.. O čia su tais užvertimais tai irgi ramiau, niekas čia nebijo.. Kas trečiam grąsini susidorojimu, net juokas ima. Vien iš rašto 14m duočiau.. :lol:

Tai tiek, atsakymo nepageidauju, užlenkimo irgi. :D

Redaguota , redagavo Fungus_Dude
KEIKSMAI
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dusk is sitos temos ir aisku?nepatinka kazkas? mielai susitikciau.nera pries ka vaidint,niekad nevaidinu ar nebandau kazkuo primest man tik paciam is tokiu kaip tu juokas ima kurie tik sugeba ateit i tema ne savo nieko neleistinas ir net neatsiklauses ir savo lievus komentarus palieka ar net neidomias nuomones supranti,tad laisvas valink is cia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...