Eiti į turinį
Narkotikas_Mafijozas

Narkotikas_Mafijozas

Rekomenduoti pranešimai

bedu ? jei nori pabandyk mane nuleist ant zemes.galiu adresa pasakyt.sakau as nelendu pas tave ,patariu ir tau nelyst kur nereikia.Nespresk apie zmogu is isvaizdos bendravimo ir klycku,cia tau pirma pamoka,nes gali skaudziai nukentet,o jei tarp draugu,chebros mane vienas kitas kitas ant bajario taip pakvieciai,pavadina tai nereiskia kad as toks esu supranti ? tu durnas **, pusk krc is sitos temos vapsie nes uzpisai atsakau as tau.nervini tu itk mane su savo durnom kalbom jei kazkas nepatinak eik i kitu pristatymus ir komentuok,cia mano pristatime tavo tokios nuomones tikrai nerupi,dekuj

  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ką jūs stumet, kaip tik gerbkit, kad relybei jis turi laiko skirti žaidimui ir bendrauti su žmonėm, o ne, kaip kiti įlinde į darbus. Užaugsit suprasit, nes žaisti žaidimus tikrai amžiaus limito nėra, o jai jūs kimbat prie amžiaus tai yra žmogaus diskriminacija... ko jis kitoks? padare jums kanors blogo? galbūt kiek matau jies žaidžia linksmai tai reiškia jis įneša į serveri nuotaikos, o tai yra +, o ne minusas. Sa:mp amžiaus limitas yra nuo, o ne iki kaškiek ten metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Julius_petrikis jei as saukau kad atvaziuosiu reiskai atvaziuosiu supranti ? as nesiruosiu zaist katino ar peles.Tiesiog pasiuliau jefersonuj susitikt jei toks laido erelis, nu jis sutiko,tai teiks nuvaziuot kita menesi iki jo,sugert bonke aplauzyt ir vsio.manau kaikurie zmones keiciasi po tokiu dalyku,kai smegenynes atidauzo ;]

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fedgie_Morrison

Julius_petrikis jei as saukau kad atvaziuosiu reiskai atvaziuosiu supranti ? as nesiruosiu zaist katino ar peles.Tiesiog pasiuliau jefersonuj susitikt jei toks laido erelis, nu jis sutiko,tai teiks nuvaziuot kita menesi iki jo,sugert bonke aplauzyt ir vsio.manau kaikurie zmones keiciasi po tokiu dalyku,kai smegenynes atidauzo ;]

Tu dabar nori pasakyt, pas visus 1000 SARG žaidėjų suvažinėsi? :D Joo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...