Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukis_Mack

Topsport kamuoliukai

Rekomenduoti pranešimai

TOPSPORT KAMUOLIUKAI!

Taigi visi užsivažiavo su tais kauliukais aš norėčiau jums pasiūlyti kažką panašaus tik daug patikimesnio ir įdomesnio. Viskas tikrai labai patikimą nes viskas vyksta pagal topsport.lt svetainės kamuoliukų metimą tu rezultatų negali nuspeti nei aš nei koks kitas žaidejas čia tiesiog laimės reikalas!

Žaidimo taisyklės:

Daugumai jos nesuprantamos nes žaidime žaidžia daug mažo amžiaus vaikų tad ir sunku jiems būna suprasti.. Taigi pradedu aiškinti nuo pat pradžių aš paskelbiu žaidimą serveryje ir paskelbiu vietą i kurią atvyktumėte ir paduotumėte suma. Tuomet paduodate ją ir einate i topsport.lt svetaine isijungiate Žaidimus gyvai susirandate 5 is 36 kamuoliukus ir ten žiurite tiesiogine transliacija kokie kamuoliukai krenta. Kamuoliukus meta žavios merginos kamuoliuku metimai vyksta kas 5 minutes pinigus paduodate prie žaidima likus 1 minutei!

Pinigus duodate tiek kiek norit laimeti koficiantas 2x t.y. savo pastatyta suma galite pasidvigubinti!

Taigi atvyk ir sudalyvauk! Visi gali laimėti bet gali ir pralaimėti toks gyvenimas...

Lauksiu jūsų dalyvaujant! Kam patiko išreiškit nuomone komentuodami o kas kažko vistiek nesupratote rašykite a.ž.

Su pagarba Lukas_Rose!

Gero visiems žaidimo!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...