Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Kornis

Sarg.lt Taksi II firma

Rekomenduoti pranešimai

Hmm.. Drauge mielas, ką galiu pasakyti.. Padirbėjai tikrai neblogai.  ^_^ Esu žmogus, kuris nelabai mėgsta tokio ilgumo video žiūrėti, nes dažnai viskas būna labai užtęsta ir neįdomu, o pas tave anaiptol. Atrodo, kad visos detalės, kurios buvo parodytos, ir turėjo būti savo vietoje. :) Manau, kad darai tai, ką ir sugebi daryti, todėl niekada nesustok ir neimk į galvą, ką sako kandūs žmonės. :)) P.S norėsiu kad ir apie mano darbą susuktum ką nors prie progos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na , aš bent neturiu prie ko prisikabinti , man darbas atrodo , tikrai puikus :)

Ačiū.

 

Man patiko, neturiu prie ko prikibti. Ačiū, kad nepatingėjai ir sukūrei filmuką apie mūsų firmą :)

Ačiū ir prašom :D

 

Kaspa :DDD,neblogas filmukas dedu +rep :)

Ačiū.

 

Labai aštriai žiūrisi ta vieta kur iš dangaus taxi bazė, ne smooth, bet nežinau ar eitu kitaip padaryti, dar galėjai paiimt kitus kampus, kad nesimatytu taxi ženklas išlindęs pro stogą ir panašiai, tiesiog pakeisti kameros pozicija, ir nesimatytų, šeip patiko mldc :)

Ačiū, kitą kartą bus atsižvelgta.

 

O kažką gero sūkuriai šaunolis!

 

 

spaudžiu -rep

Nebežaisiu cs:go tada :/ Ačiū vistiek :D

 

Nezinau, kazko man truko bet negaliu ivardinti ko :/

Nu va :/

 

Hmm.. Drauge mielas, ką galiu pasakyti.. Padirbėjai tikrai neblogai.  ^_^ Esu žmogus, kuris nelabai mėgsta tokio ilgumo video žiūrėti, nes dažnai viskas būna labai užtęsta ir neįdomu, o pas tave anaiptol. Atrodo, kad visos detalės, kurios buvo parodytos, ir turėjo būti savo vietoje. :) Manau, kad darai tai, ką ir sugebi daryti, todėl niekada nesustok ir neimk į galvą, ką sako kandūs žmonės. :)) P.S norėsiu kad ir apie mano darbą susuktum ką nors prie progos.

Ačiū labai už paskatinimą ir gražius žodžius  :) Būtinai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kokybė labai gerai, tačiau story line - wtf :D Darbo nemažai įdėta +rep.

Vos tik pamačiau, kas pamentavo - iškart ėjau žiūrėt :D Ačiū, darbo tikrai įdėta xd Nelabai pagaunu, kas su story line negerai? xd Jeigu gali arba čia papildyk komentarą arba į AŽ, kitam kartui gal pravers. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...