Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Kornis

Sarg.lt Taksi II firma

Rekomenduoti pranešimai

Šis filmukas yra privatus ,paaryk neprivatu

Tai tu neskubėk komentuoti... Net nespėjo youtube jo užkrauti, kad būtų paskelbtas, tu jau bėgi freepost'inti, ir tai su klaidom.

 

Taksiorai uždominuos sarg.lt !!!

Būtinai.

 

Viskas gražiai, tiesiog tavo ENB serija yra labai veidrodinė, t.y labai ryški.

Rimčiaus V2, su kitais filmuojant nelabai gaunasi.

 

Gražu, mldc + rep

Ačiū.

 

Gražu, Gali numest to čimodano modą ir kavos ?: D

Oi neee, suriuks :D Ačiū.

 

Puikus filmukas. ;)

Ačiū.

 

Zjbs, tik /nameoff ;)

Visur jis yra, tik vienoje vietoje (kai išvažiuoja iš bazės) paliktas speceliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nesamonė biški pradžioi pabaigoi jau geriau, ir visose beveik video darai ta pati nuo 2.05 su tais žmonėm ir daina galėjai geresne nes man šita visai netiko.

„I'm looking for a driver“, „shut up and drive“ ir t.t. man kaip tik būtent taksi darbui tinka. Be to kiekvienam neįtiksi, nes visų skoniai skirtingi.  :) O dėl žmonių, tai ką siūlai filmuot? xd Kaip DM daro? :D

 

Gal ir video nieko bet visada taip yra bus I > II

Nevisada taip buvo ir visada taip nebus :)

 

Labai puikus filmukas taip ir toliau !

Ačiū.

 

Paprastas, bet neblogas. Šiaip man nepatiko, kai filmavai baze ir pro mašinas labai jau greit prasukai, tai pasirodė per greitai.

Ačiū, nenorėjau tos vietos užilginti, kad nepasirodytų per daug nuobodu vos tik įjungus.

 

Nu visai nieko +rep

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai aštriai žiūrisi ta vieta kur iš dangaus taxi bazė, ne smooth, bet nežinau ar eitu kitaip padaryti, dar galėjai paiimt kitus kampus, kad nesimatytu taxi ženklas išlindęs pro stogą ir panašiai, tiesiog pakeisti kameros pozicija, ir nesimatytų, šeip patiko mldc :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...