Eiti į turinį
Marius_Mafijoz

Ruošimasis sezonui

Rekomenduoti pranešimai

Manau, kad taip - ne kartą mieste teko matyt automobilius su tik vienais kvadratiniais numeriais - ar prieky, ar gale. O kai bus plastmasė ir prieky, aš manau duos tuos kvadratinius numerius :D

Rekrutai, o kuo tokia tema netinka šiam forumui? Visokios publikos visur yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas , maniškiai e38 reikia daug ko keisti , kaitinimo žvakes keisti , nes žiemą nelabai norėjo kurtis , ratai , priekinės lempos , nes jau priblunkusios visiškai , nes važiuojant naktį sunkiai ką be apšviečia o taip tai daug ko nebereikia viskas jau galimai sakyti paruošta , tik pas mechanikus apsilankė vien dėl to jog neužilgų reiks į technikini varyti , o taip tai viskas idealiai veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau, kad taip - ne kartą mieste teko matyt automobilius su tik vienais kvadratiniais numeriais - ar prieky, ar gale. O kai bus plastmasė ir prieky, aš manau duos tuos kvadratinius numerius :D

Rekrutai, o kuo tokia tema netinka šiam forumui? Visokios publikos visur yra

Šiam forume gali kalbėt su dauguma tik apie infernusus, o ne apie tikrus rimtus reikalus kurie susiję su auto :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau, kad taip - ne kartą mieste teko matyt automobilius su tik vienais kvadratiniais numeriais - ar prieky, ar gale. O kai bus plastmasė ir prieky, aš manau duos tuos kvadratinius numerius :D

Rekrutai, o kuo tokia tema netinka šiam forumui? Visokios publikos visur yra

Nuvilsiu, bent Vilniuj taip lengvai neduoda numerių, nebedurni jie Regitroj :D Turi auto būt iš JAV grįžęs, nes supranta kad nusiperki blenda ar rėmelį priekiui ir turi :D Žodžiu, sėkmės gaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...