Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Index

Vasia_Carter

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:
 
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Cortez
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Vasia_Carter
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Rašau čia nes nežinau kur dar kreiptis į skype rašiau Sarg-Adminitracijai, bet nereguoja tad neradau kur dar parašyti tai čia sugalvojau parašyti. Tiesiog gavau FREE blistą mafiju ir gauju, nors viską pateikiau ir radau serverio bugą, bet man vykstiek mane įdėjo į juodajį mafiju/gauju sąrašą nors nieko nenaudodamas gaunu blista. Pagal mane tai tikrai neteisingą yra, kad žmonės kiti irgi gauna už tapati nors nieko nenaudodami.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: Forumo Chea'teriu prižiūrėtojas
5. Įrodymai (BŪTINA): 
http://sarg.lt/index.php?/topic/276628-karolis-cortez/ Šitoje temoja aš atsakiau ir radau bugą, bet man užkaitę jisai, kad aš cheat'eris

http://sarg.lt/index.php?/topic/276639-bugas-su-heroinu/

285. Karolis_Cortez - Neleistinų programų ar modifikacijų naudojimas 2016-03-31 - 2016-09-30 [6 mėn.] (Joes_Dream)

 

Papildau: :DDDDd, tu nepagauni, kad čia prikolas yra forumę tai tu stebėk kiekvieną dieną mane ir mano klubiečius ir pamatysi nei vienas nieko nenaudoja. Nu ir aš nieko nenaudoju ne matai video įkėlę pažiūrėk matosi INV tik tada kai įtraukiu heroina tu blmb pats pabandyk ir pamatysi kad buginasi tas heroinas naktį tik bandyk nes diena būna raudonas ekranas

Papildau: Vasia supranti aš nesijaudinau nes įkėliau tuo pačių save video tai ko man nerimauti o dabar įkėlę ir įkėliau, kad būgas yra blmb pildau į direktorių Immortal ir man dar pasakyk nesijaudinti bl FREE blistas
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...