Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Salamas_Noris

100 milijonų dalybos

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šį vakarą nusprendžiau išdalinti žmonėms savo pinigus. Visi susirinkome mano sklype. Išdalinau 100m. Keli ištikimiausi gavo papildomą bonusą. Kaip mums sekėsi galite pamatyti nuotraukuose :) Sekite naujienas, neužilgo bus trečios 100 milijonų dalybos!

 

db5fcc8eedd696b433b32b5c72e21ebd535.png

 

c2bb1abc7e9d25de8fc358f919c4582458.png

 

b05cb425a9fc79b8d2b2ffa979259a78932.png

 

d5abf0a29c3f1e7fdf7d38c8ea51afa5393.png

 

89a6ad553861f907d64d8138c647c757122.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Donoras ir tiek

 

Nepavydėk, ubage, mano pinigų. Jei vos galą su galu suduri, tai nereikia čia reikštis. Uždirbu, kur noriu ten ir leidžiu. Nulipk nuo mamos šiknos ir atsisėsk ant savo, tada galėsi kažką pasakyti. Bandei pasirodyti kietu, bet niekas nesigavo žvaigždute tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepavydėk, ubage, mano pinigų. Jei vos galą su galu suduri, tai nereikia čia reikštis. Uždirbu, kur noriu ten ir leidžiu. Nulipk nuo mamos šiknos ir atsisėsk ant savo, tada galėsi kažką pasakyti. Bandei pasirodyti kietu, bet niekas nesigavo žvaigždute tu.

„Aš nemoku gražiai bendrauti“ :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nesuduriu galo su galu :D ? 109m uždarbyje, top 3 meritas, sk 0 rida, aš tiesiog sakau, kad užsidoneitini tu dahują :D Tu toks pamoinas čiortas esi, kaip buvai už dūhą taip ir likai per metus nieko nepasikeitei, verkei, kai tik su gangu dūhinom tave, ajibatc, tu  bšk nusileisk, vapšie, rašyt kietas esi, į ts niekur neini, kviečiau kokios 4 kartus, tiesiog ignorą pisdavai kai apie ts užsimindavau, ždž aiškus esi neliūbov aš tokių duhų.

Milgievic bahūras savas <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...