Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Salamas_Noris

100 milijonų dalybos

Rekomenduoti pranešimai

Aš nesuduriu galo su galu :D ? 109m uždarbyje, top 3 meritas, sk 0 rida, aš tiesiog sakau, kad užsidoneitini tu dahują :D Tu toks pamoinas čiortas esi, kaip buvai už dūhą taip ir likai per metus nieko nepasikeitei, verkei, kai tik su gangu dūhinom tave, ajibatc, tu  bšk nusileisk, vapšie, rašyt kietas esi, į ts niekur neini, kviečiau kokios 4 kartus, tiesiog ignorą pisdavai kai apie ts užsimindavau, ždž aiškus esi neliūbov aš tokių duhų.

 

Pasigyrei savo žaidimo pasiekimais? Tu achujenas, nenugalimas karys tiesiog. Ne tavo reikalas kiek aš ir kur doneitinu. Tavęs vapše neturėtų net liesti, bet kadangi esi tokio išprusimo lygio, tai tu nesuvoki tokių dalykų, kad šneki tik šūdą ir kišiesi kur tau nereikia. Aš nesiekiu žaidimuose pasiekimų kaip jūs čia, turiu gyvenimą, o žaidimas man tik laisvam laiko praleidimui."Duhintojai" jūs, "sargo elitas" matai, sulindę vieni kitiems į šiknas susikūrę bandas ir primetat čia kažkokius asus. Pasakyk, bent vieną priežastį kodėl turėčiau į tą ts eiti ir su kažkokiais besmegeniais ėstis? Man tie jūsų geimerių bazarai apgailėtini yra, tu gali tik barškinti klaviatūrą ir spjaudytis į mikrafoną taip buvo ir bus, tad ties čia ir apsiribok. O kad tavo avių bandą mane dabar užpuls, man dar didesnis juokas bus. Padaryk kažką gero dėl žmonių, tai vistiek kažkoks balvonėlis atsiras ir bandys actinti kažkokį šūstreką, kuriam dar pienas nuo lūpų nenudžiūvęs, o jau drąsos tai kaip pas didvyri. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nesuduriu galo su galu :D ? 109m uždarbyje, top 3 meritas, sk 0 rida, aš tiesiog sakau, kad užsidoneitini tu dahują :D Tu toks pamoinas čiortas esi, kaip buvai už dūhą taip ir likai per metus nieko nepasikeitei, verkei, kai tik su gangu dūhinom tave, ajibatc, tu  bšk nusileisk, vapšie, rašyt kietas esi, į ts niekur neini, kviečiau kokios 4 kartus, tiesiog ignorą pisdavai kai apie ts užsimindavau, ždž aiškus esi neliūbov aš tokių duhų.

Seip paziurek yra salamas_noris verslo dydinimas 17k i min youtube db gal jau didesnis tai ko jam saibu neprisikaupti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...