Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Ginas_Sprite

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Ginas_Sprite
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne

 

žiūrėti į tą vietą kai šaudo jis į Nojų_Lithuania, bet kai Epsonas prabėgo jo aimas nutargino epsoną ir nusekė paskui.

 

 

 

sveikas,geras frag movie. Visu pirma nesuprantu tavo video , kur tu matai čia aim? visu antra pasižiūrėk video dar kart ir pamatysi jog Nojus nubėgo nuo stogo ir nušoko ant žemės ir tada iškart pradėjau šaudyti Epson'ą kadangi jis buvo arčiau ir buvo didesnė tikimybė jog aš jį nušausiu, gero vakaro.

 

PEACE.

 

gero ir tau vakaro ;DDD http://www.part.lt/img/c4b7fa4ed722f910438b2f1be3c86be6501.png

 

 

ir čj sutapimas, kad ta pačią sekundę kai tik epsonas prabėgo, o tu ir nusekei

 

 

 

ką su tuo video norėjai parodyt nesuprantu, o nuotraukoj matos, kad jis nubeginėja kai buvai nusitaikęs į epson jau, kadangi nematai į ateitį tai ir nežinojai, kada nubėgs tai būtum ir toliau šaudęs, o ne vos prabėga ir sekundė į sekundę vedžioji jį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveikas,geras frag movie. Visu pirma nesuprantu tavo video , kur tu matai čia aim? visu antra pasižiūrėk video dar kart ir pamatysi jog Nojus nubėgo nuo stogo ir nušoko ant žemės ir tada iškart pradėjau šaudyti Epson'ą kadangi jis buvo arčiau ir buvo didesnė tikimybė jog aš jį nušausiu, gero vakaro.

 

P.S. same shit 

 

aš sakiau nubėgo nuo stogo ir po to nušoko va čia tau nuotraukos, ir jeigu būčiau "AIMAS" tai būčiau nutarginias epson'ą iškart kaip jis tik išlindo.

 

jis nubėginėja

592bd82ac98ad4aa530f87b2a5bf7b83249.png

 

 

 

 

o čia jau nušokinėja 

 

 

1873757ef157eb0ca73adee87448b6ee111.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...