Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lygis_White

Paulius_Sfit

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Paulius_Sfit
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:AIM
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

 

Pirmas video: Žiūrėkit sulėtintai,0.25greitį pasidarykit. Matosi,kai taikosi tiesiai,išauna į sieną,bet pataiko į Giedrius_Gangs ir ant galo kai prabėga savas nutargina jį:

 

Antras video,viskas ir taip aišku,sava nutargino,būtų paparastai pasisukęs,būtų buve lėčiau ir nebūtų žėmiau,tiesiai į tūpiantį nutarginęs:

 

 

P.S. sakė epsonas save filmavai ;)

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Taip

 

 

Dar dadedu,senasis dbr Fokus jau buvo įkišęs jį į blist,už tokius šaudymus per sieną,va tas video:

 

 

Pridedu: Tropecas jau ištrynė video,mldc. Taigi sakei,kad save filmavai,tai kodėl nekeli video? Pasigavai? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D:D koks tolkas naudot man aimą būnant pav?

1 video: Man vėlavo žaidimas, to žaidėjo(savo), į kurį sakai targinau dar net nerodė:D Kadangi vėlavo žaidimas, Giedrių_Gangs man taip pat rodė kitoje vietoje. Panaši situacija kaip tam vid agnius_tropec:D Tik ten aišku gavau blistą, fokusas tik po kurio laiko suprato, jog įrodinėjau tiesą. Ironiška, kad kai pas tave dirbau sakei, kad tas video belekoks free blistas, dabar jį prieš mane naudoji. Manau ir aklam aišku, kad man vėlavo žaidimas - šoviau tiesiai(ten kur man rodė priešą), tada per mano pavėlavusį vaizdą jis taip pat nubėgo už sienos ir pradėjau vytis, pingas 100 - tai pat visai didelis. 38 atstumas yra man atrodo neįmanomas ir ta kulka jam nekibo, nei per normalų nelaginantį vaizdą, nei per mano vėlavusį..

https://www.youtube.com/watch?v=vWKe18wFi4Q - čia jam lagino dar žiauriai, bet taip pat panaši situacija.

p.s jeigu būtų pro-aim lenktusi į ta pusę kur yra žaidėjas, o pas mane tiesiai skrido - kur man ir rodė žaidėją.

 

2 videoarrow-10x10.png: Šitam video aš šaudžiau į gs ir nepataikiau nei kulkos. Jeigu būčiau nušovęs priešą ir iškart pataginęs savą, gal tada kažką ir sakytų(nors nėra aimo, kuris 90laipsnių targina). Esmė, kad tiesiog nepataikiau ir nusisukau taikydamasis į apačią, kaip ir šaudydamas į jus:) (greitai pasukau, nekeisdamas aukščio)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsiprašau kad komentuoju, bet ir aš dasidėsiu šioje temoje. Du kartus iš eilės tas pats Sfitai, šaudymas per siena, ir tu tiesiog tai sakai kad netyčinis atsitiktinumas, ar kažkas tokio. Nemanau kad tą pačią klaidą, kartosi du kartus. Tiesiog matosi pirmame video, kaip tavo kulka nueina kreivai, ir pataikai tiesiai į Giedrius_Gangs, o tai reiškia, kad tu naudoji proaim.cs arba .exe. Tai aimas, kuris užtargina žmogų, ir kol neatleisi antro pelės klavišo, tu toliau galėsi jį targinti ir šaudyti. Nemanau kad tai buvo kažkoks insane flick'as su tavo dešine ranka. Antrame video tiesiog akivaizdžiai matosi, kaip tu norėjai suktis, bet tavo aimas bešaudant užtargina savą žmogų. Epsonas sakė kad save filmavai, todėl norėtume pamatyti tavo video, kaip pats savei filmavai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rašau iš naujo, kad tas matytu. Afigenai tu kiaušini, kai įpiso į blista abu su lygiu bazarinot, kad free ir stumėt ant Fokuso. Tai ka tu čia vpš rašai nare tu jibanas, pažiesim kas tavo lavoniška baze gins kita kart. Pats žino situacija ir pisa prota, sako 2 kart taip pat, virink tu iš čia vpš, o beto su targinimais tai jūs vpš išsigydykit galva, nes ten naturaliai taip pasisukt gali

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Afigenas_Mantas rašė:

Atsiprašau kad komentuoju, bet ir aš dasidėsiu šioje temoje. Du kartus iš eilės tas pats Sfitai, šaudymas per siena, ir tu tiesiog tai sakai kad netyčinis atsitiktinumas, ar kažkas tokio. Nemanau kad tą pačią klaidą, kartosi du kartus. Tiesiog matosi pirmame video, kaip tavo kulka nueina kreivai, ir pataikai tiesiai į Giedrius_Gangs, o tai reiškia, kad tu naudoji proaim.cs arba .exe. Tai aimas, kuris užtargina žmogų, ir kol neatleisi antro pelės klavišo, tu toliau galėsi jį targinti ir šaudyti. Nemanau kad tai buvo kažkoks insane flick'as su tavo dešine ranka. Antrame video tiesiog akivaizdžiai matosi, kaip tu norėjai suktis, bet tavo aimas bešaudant užtargina savą žmogų. Epsonas sakė kad save filmavai, todėl norėtume pamatyti tavo video, kaip pats savei filmavai :)

Ne gėda į blistą kišti žmones, kurie tau 4 valandas bazę gynė? panašu, kad ne gėda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...