Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paulius_Sfit

Vasia_Carter

Rekomenduoti pranešimai

ir aš prisidesiu, štai žmogus kuris tikrai nesamoningai gavo blist

čia nelipo 2 kulkos, nedaryta /pzu, /hp komandos vpš kas čia per nesamone? už ką čia blist? galbut čia pridetas soundas per movie maker, vasia čj girtas kartais sprendžia ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Bartas_Suuh rašė:

ir aš prisidesiu, štai žmogus kuris tikrai nesamoningai gavo blist

čia nelipo 2 kulkos, nedaryta /pzu, /hp komandos vpš kas čia per nesamone? už ką čia blist? galbut čia pridetas soundas per movie maker, vasia čj girtas kartais sprendžia ir tiek

ne tai kad girtas o tesiog jam atsibodes tas darbas "Dirbti sarg.lt uz nieka" o gera statusa ant saves pasilaikyt nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš taip pat gavau "free blist"

Video matosi jog atsistojęs šaudau į Immortal'us, o kas čia sunkaus jei turi maža taikinuką ,"taškiuka" ir po biški šaudyti, manau nėra labai sunku ,beto sako kad pataikau visas kulkas ,nu nevisas ,kam pakliuvo tam ir pataikiau.

Taigi prisidedu prie Vasios nušalinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet jūs graudūs esat(kalbu apie šituos skundų rašytojus)  :DDD Tik visokie kaip Dognesai, Peniai_Dark ar Tropeciniai ir verkdavo taip :D Sfit, pats man ne vieną skundą esi parašęs :D Kai aš buvau prižiūrėtojas, tai sakėt, kad aš blogiausias čyterių prižiūrėtojas, kad mane reikia bet kokiu atveju keist, kad atsiras kitas, kuris neduos free blist :D O kas dabar vėl? Šįkart Vasia ir NGPT jūsų didžiausias priešas, vėl rašot tuos bereikšmius skundus ir vėl tikitės kažkokių permainų, nors tas Juška ant jūsų tų skundų yra padėjęs skersą :D Kaip jūs nesuprantat, kad čyterio moderatoriaus žodis yra paskutinis ir neginčytinas? Čia tokia skiltis, kur bus dviprasmė nuomonė. Garantuoju, kad jeigu ateitų koks mafijos didvyris Tropecas į tuos prižiūrėtojus, tai po kurio laiko ir jis taptų jūsų blogiausiu priešu, vėl kristų ašaros ir dėl to žaidimo prikurtumėt visą litaniją nusiskundimų dėl vieno žmogaus :DD Dėl to ir leavina tie žmonės, ypač dėl visokių prikurtų DOGVŲ ar savų išsigalvojimų skunduose :D Galit vėl stumt ant manęs tie, kuriems šita žinutė skirta, nes man tikrai neįdomu :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Fokus_Marokus rašė:

Bet jūs graudūs esat(kalbu apie šituos skundų rašytojus)  :DDD Tik visokie kaip Dognesai, Peniai_Dark ar Tropeciniai ir verkdavo taip :D Sfit, pats man ne vieną skundą esi parašęs :D Kai aš buvau prižiūrėtojas, tai sakėt, kad aš blogiausias čyterių prižiūrėtojas, kad mane reikia bet kokiu atveju keist, kad atsiras kitas, kuris neduos free blist :D O kas dabar vėl? Šįkart Vasia ir NGPT jūsų didžiausias priešas, vėl rašot tuos bereikšmius skundus ir vėl tikitės kažkokių permainų, nors tas Juška ant jūsų tų skundų yra padėjęs skersą :D Kaip jūs nesuprantat, kad čyterio moderatoriaus žodis yra paskutinis ir neginčytinas? Čia tokia skiltis, kur bus dviprasmė nuomonė. Garantuoju, kad jeigu ateitų koks mafijos didvyris Tropecas į tuos prižiūrėtojus, tai po kurio laiko ir jis taptų jūsų blogiausiu priešu, vėl kristų ašaros ir dėl to žaidimo prikurtumėt visą litaniją nusiskundimų dėl vieno žmogaus :DD Dėl to ir leavina tie žmonės, ypač dėl visokių prikurtų DOGVŲ ar savų išsigalvojimų skunduose :D Galit vėl stumt ant manęs tie, kuriems šita žinutė skirta, nes man tikrai neįdomu :P 

Nesiruošiu stumt, bet žmonies niekada neivertina ką turi, o kai praranda verkia. Niekada negali čia visko 100% atlikti teisingai pagal mane, bet kaip žinom jam poxui todėl beveik visus kiša į blistus prisidedu visu 100% paprašius heal net ignorina, tai jopšikmat ko jis verta? Tegu eina vėl DPKT verkia, kad prapiso free admina daug laiko paukojo ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sw jei prie tapačia tj prie tapačia 

 vyrai kas rimtai supranta apie cheat pasakykit kas čia per cheatas jei video lagina kai bbz kas, gavau blist uz cheat ir net nezinau kokius cheat :dd. Vasia nebuvo priziuretojas dar bet kj parasiau sake kd tipo jei nuo jo gavau vadinas cheatas. Blist baigesi, tačiau vistiek knieti žinot už ką gavau blista, tikiuosi suprasit, ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...