Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lenny_Mob

Darbinių transporto priemonių naudojimo apmokėjimas.[įgyvendinta]

Dėl darbo mašinų apmokestinimo  

131 balsai(-ų)

  1. 1. Sutinki?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 23 valandas(-ų), Skuteris_Sarg rašė:

Aš tai prieš, nebent sugalvosit ką nors radistams, kad uždarbį duotų, nes per dieną iš fondo prizams išskrenda ~2,000,000 eurų! Mano verslas tikrai nėra didelis, kad galėčiau visa tai apmokėti

Taigi tu Chaosą turi :D ir kiek ten tų mašinų reikia radistams 2-3 max, vistiek daugelis su nuosavom dirba. O dėl įdėjos tai tikrai UŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man atrodo is to galima butu padaryti veikla pvz: mechanikai nugabena transporta iki bazes gal net ir galima butu kazka mafijozams prigalvot kad tipo vogti tas masinas ir veliau pardavineti ar dar kazka (cia tik pazydziui)aisku tada mechanikams reiketu transporto su kuriuo gabentu masinas nes tow truck nelabai tinka  tam arba vietoj mechaniku cia butu trv pareiga spresti jums

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

P.s serverio ekonomikos nepataisysi kol neapribosi kontrakto maximumo pvz:vietoj 10k eitu siulyti kontrakta po 1k arba 500 taip pat ir verslus reiktu apriboti verslas galetu buti max 2k/min +-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2016-06-23 at 00:06, Tokis_Carbon rašė:

Serverio ekonomika jau nepataisoma, dėl neribotu verslų papildymų. O idėja pati, nieko perdaug nepakeis, tiesiog dar viena bereikšme komanda, nei čia direktoriui reiks kažka mastyt nei ka, tiesiog kiekviena mėnesi išmes iš dfondo tuos kelis milijonus ir tiek. Prieš

Nebandžius taisyti, tai tikrai nepasitaisys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

23.06.2016 at 02:03, Jacka_Quatro rašė:

P.s serverio ekonomikos nepataisysi kol neapribosi kontrakto maximumo pvz:vietoj 10k eitu siulyti kontrakta po 1k arba 500 taip pat ir verslus reiktu apriboti verslas galetu buti max 2k/min +-

Bet tada Bumeris turetu visiems uz verslo numazinima saibas grazint,ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...