Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svan_Gan

Tony_Ferrnando

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Tony_Ferrnando
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Trumpalaikiai INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 00:25 - 00:30 nelipo 2 dgl, tai traktuojama kaip Trumpalaikis Inv
  •  
 

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip

/info

 

96ba32e3157c71a312519a5af13562b8172.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 minutes ago, Artur_Milgievic said:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Tony_Ferrnando
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Trumpalaikiai INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 00:25 - 00:30 nelipo 2 dgl, tai traktuojama kaip Trumpalaikis Inv
  •  
  Reveal hidden contents

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip

/info

  Reveal hidden contents

96ba32e3157c71a312519a5af13562b8172.PNG

Jooo INV, papasakosiu situaciją, su žmogumi ėjau 1v1 - šaudėmės jam nelipo 2 kulkos, tai manai, kad šitos 2 kulkos nelipo jau INV, jeigu būčiau naudojęs nebučiau gavęs 1 hito ---- kuris man nuėmė šarvus. Galbūt pačiam šauliui kurio 2 šūviai nelipo PC medinis. Žodžiu nežinau trumpai paaiškinsiu nenaudoju nieko : gavau kulką ir greitai nušokau net nežinau kaip spėčiau taip greit užspaust. Palieku spręst kitiem dėl unbano žiūrėsiu ar leavint ar ne nes užpiso jau. P.S keistas pasiaiškinimas kai nežinau kaip aiškintis dėl to ko nepadariau + 1 banas už cheat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Tony_Ferrnando rašė:

Jooo INV, papasakosiu situaciją, su žmogumi ėjau 1v1 - šaudėmės jam nelipo 2 kulkos, tai manai, kad šitos 2 kulkos nelipo jau INV, jeigu būčiau naudojęs nebučiau gavęs 1 hito ---- kuris man nuėmė šarvus. Galbūt pačiam šauliui kurio 2 šūviai nelipo PC medinis. Žodžiu nežinau trumpai paaiškinsiu nenaudoju nieko : gavau kulką ir greitai nušokau net nežinau kaip spėčiau taip greit užspaust. Palieku spręst kitiem dėl unbano žiūrėsiu ar leavint ar ne nes užpiso jau. P.S keistas pasiaiškinimas kai nežinau kaip aiškintis dėl to ko nepadariau + 1 banas už cheat.

Tai ir nėra INV, tai trumpalaikiai užspaudimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Artur_Milgievic said:

Tai ir nėra INV, tai trumpalaikiai užspaudimai.

:DDDD tai gerai jeigu aš net neatskiriu inv nuo užspaudimų tai kaip aš juos naudosiu. Neberašinėk nes jau sunervinai pakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...