Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Black_Collar

Gabrys_Owned

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Gabrys_Owned
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

    Situacija yra tame, kad šis žaidėjas, naudoją aimą, tai įjunge, tai išjunge, nepirma kart tai pastebėjau, ir pagaliau pagavau jį. Dėl to, kad daug nepataikyta yra, tai jis drože su kitais gun, i sienas ir t.t., tačiau tai nėra svarbu, nes video puikiai matosi kaip jo aimas užtagino žmogų, ir tik nesakyk, kad tavo tokie puikūs skilai, nes taip tiksliai pataikyt, ir dar 2x tai neįmanoma, video viskas matosi nuo 0 iki 0.2 sec. Toliau bus sulėtinta versija. IR DAR pridedu, kad pažiūrėkit lygiai į tapačia vietą pataikė :)

    Taippat, žmogus dar ir prisipažino jog naudoja aimą, pastebėjus ir kitam administratoriui:

    5ce8da77a669ea5f01cfeba0349b742c154.png

    Jo info lentelė:

    04bb470abc67b32de86801e6e88ba9dd480.png

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne

P.S. -1įsp

 

 

:D Sakai Aim'as ? Aš tai čia išvis nematau jokio aimo. Teisiog pribėgau, kadangi taip yra lengviau šaudyti ir nušoviau visiškai paprastai. Beto jis galima sakyk stovėjo. Nei kulkos kreivai neėjo nei ką. 

p.s Jei reikia galiu įkelti video kaip šaudžiau tame video be aimo, kadangi parašiai kad nufilmavai tai pasijungiau frapsus tame veiksme, jei Vasiai reiks įkelsiu.

Supranti, bet kas gali pradėt save filmuot po to kai jau yra pasigavęs, ir išjungės :) O sakai paprastai šaudai? tu gal nejuokauk, puikiai matos kaip užtagino, ir kulkos kreivai galėjo neitg, kalbu gi apie taginima :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D Sakai Aim'as ? Aš tai čia išvis nematau jokio aimo. Teisiog pribėgau, kadangi taip yra lengviau šaudyti ir nušoviau visiškai paprastai. Beto jis galima sakyk stovėjo. Nei kulkos kreivai neėjo nei ką. 

p.s Jei reikia galiu įkelti video kaip šaudžiau tame video be aimo, kadangi parašiai kad nufilmavai tai pasijungiau frapsus tame veiksme, jei Vasiai reiks įkelsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iškart atsiprašau, bet nemoku cituoti kaip jis :(

Koks dar taginimas aš nesuprantu tavęs, pats papračiausias šaudymas čia. Pribėgau prie jo, bėgojau arti jo, kad kuo mažiau į mane pataikytu ir kaip tik pradėjau tagintis iškart pradėjau sukti visa vaizdą link jo. Čia visi tai sugebėtu, kadangi nuotuolis yra labai arti ir į jį lengva pataikyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...