Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ashley_Rosa

Lukaz_Rule

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Lukaz_Rule
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Bandydamas patekti į klubo baze, panaudojo airbrk.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: nuo 7s
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne, + 3 LVL administratorius.

 

PRIDEDU:  info nuotrauka, tai nesimazink kad suklastoti, ar lagino:) o del fps tai bandicamas protinguoli

 

Spoiler

4ab311a37d4750ead1157682e4d73a11408.png

 

PRIDEDU: Lol, vaizdo įrašo gale matosi kad mane numetė į mano žaidimą o ne pzu, kadangi atsijungei ir kai prisijungei spėjau padaryt /info. Nu baik tu mazintis, su tokiais atmazais toli nenueisi ateitį:D prisičytinai tai prisičytinai, bus pamoka kaip nenaudot čytų.

PRIDEDU DEL TO SUSIBUGINIMO VAIZDO IRASE: Tiesiog kai rendinau irasa isimdamas garsus pasalinius, kuriuos kalbejom apskritai apie kita serveri, kad nebutu reklama istryniau, ir berendinamas taip ir susibugino, jei reikia originalu vaizdo irasa galiu atsiust Vasiai Carter.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Suklastoti įrodymai tuo metu sėdėjau jail o kodėl info lentelė buvo po 10min kaip išėjau iš jail ir padarėt +Fps rodo per vidurį bugintas Ir dar admin vienas rašė pzu 196 cheat ir ką tu nori tuo pasakyti sutapimas ? nemanau kodėl info nepadarei  iškarto ? Na vasia tavo reikalas sprest ar cheatinau ar ne. nežinau tokius jau video padarot kad jau ir drk gali nuverst paprašėt draugas pacheatino ir kodėl kai info padaryt matosi 3asmenų idai pažiurint gerai video viskas matosi vienu momentu toks id kitu kitas id nors ta pačia akimirka  + kam man bandyt ten patekt jei buvau tame klube xD dar su airbrk 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Ashley_Rosa rašė:

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Lukaz_Rule
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Bandydamas patekti į klubo baze, panaudojo airbrk.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: nuo 7s
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne, + 3 LVL administratorius.

 

PRIDEDU: radau fotke ne pries 10min, tai nesimazink kad suklastoti, ar lagino:) o del fps tai bandicamas protinguoli

 

  Slėpti turinį

309e0c4980279c2c46fc5968ad49b135321.png

 

 

jau įrodymus ir info pakeitei rimtas buvo 00:48 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...