Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lygis_White

Gabrys_Owned

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Gabrys_Owned
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Gyvybių čytas kažkoks.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

0.08 sec Atrodo,kad įeitu į pzu ir greit įšeitų,dingsta šarvai.

0.13 sec atsiranda pilnos hp,nors nesimato kad kokso būtų išniojęs.

0.34 tas pats dalykas,atrodo kad į /pzu įeina ir atsiranda pilnos hp.

 

Manau Čyterių prižiūrėtojas žino,kad iš užimto klubo neina daryt /pzu,o jei ir eitu,per /pzu neina healintis.

 

 

 

 

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

 

Redaguoju:

Bugų naudojimas-blist + ban :)

 

O čia per klubo karus /pzu ar eina:



 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:) :) :) Krč matau nežinai prikolo su /pzu. Jei nori galiu biški paaiškinti, paprašyk, kad tavo DRG tau nuimtu šarvus iki 50 ir padaryk /pzu ir sugrįžk vėl iš /pzu. Jei sakysi, kad klubo zonoje neina /pzu, tai prasičiuhink biški, visalaiką dariau, ir mano nariai ir visi kas nori gali daryti tą /pzu. Visalaiką dariau /pzu visuose tavo laiko intervaluose kuriuose nurodei. Ties 8sec greitai padariau /pzu, nes keybind'e užsi'bind'inęs, du kartus greit paspaudžiau ir matosi jog, ne iškart atgavau armor, nes visi žinom, kartais padarius /pzu ir iš jo grįžtant kartais pakimba žaidimas 1-2 sec, tai tas man ir nutiko, o dėl kitu net neturiu ką paaiškinti.

P.s Vasia turėjo klubą, paklausk jo ar negalima /pzu daryti.

P.s.s Legendinė Utenos_Alus frazė: "Šią laisvą šalys, noriu ir skraidau" tad su tokies įrodymais negadink nei man, nei Vasiai laiko. 

Ačiū už dėmesį.

Plojimų nereikia.

Redaguoju: tarp klubo taisyklių nematau, kad nebūtų galima /pzu. 

Ryt padarysiu video, jog man leidžia daryti /pzu. Kažkada prieš porą savaičių irgi buvo įdėje už tokį dalyką, ir Vasia pakomentavo, jog kas jums neina daryti /pzu, visi mano nariai gali daryti tą /pzu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 42 minutes(-ių), Gabrys_Ovned rašė:

:) :) :) Krč matau nežinai prikolo su /pzu. Jei nori galiu biški paaiškinti, paprašyk, kad tavo DRG tau nuimtu šarvus iki 50 ir padaryk /pzu ir sugrįžk vėl iš /pzu. Jei sakysi, kad klubo zonoje neina /pzu, tai prasičiuhink biški, visalaiką dariau, ir mano nariai ir visi kas nori gali daryti tą /pzu. Visalaiką dariau /pzu visuose tavo laiko intervaluose kuriuose nurodei. Ties 8sec greitai padariau /pzu, nes keybind'e užsi'bind'inęs, du kartus greit paspaudžiau ir matosi jog, ne iškart atgavau armor, nes visi žinom, kartais padarius /pzu ir iš jo grįžtant kartais pakimba žaidimas 1-2 sec, tai tas man ir nutiko, o dėl kitu net neturiu ką paaiškinti.

P.s Vasia turėjo klubą, paklausk jo ar negalima /pzu daryti.

P.s.s Legendinė Utenos_Alus frazė: "Šią laisvą šalys, noriu ir skraidau" tad su tokies įrodymais negadink nei man, nei Vasiai laiko. 

Ačiū už dėmesį.

Plojimų nereikia.

 

gabry pasigavai tai pripazink, tai yra bugu naudojimas taip kad uz tai i blista taip pat kaip uz cytus dedama todel pats laikas tau butu atvest. Galvojai graziai parasysi ir issisuksi ane? Uz bug naudojima busi mafiju bliste sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Epic_Dariuss rašė:

gabry pasigavai tai pripazink, tai yra bugu naudojimas taip kad uz tai i blista taip pat kaip uz cytus dedama todel pats laikas tau butu atvest. Galvojai graziai parasysi ir issisuksi ane? Uz bug naudojima busi mafiju bliste sekmes

Ką aš pasigavau, tai ko čia verkiat, rašykit į bugus ir prašykit tegu tvarko tą bugą, o šitaip dariau, nes baigėsi heroinas.

 Sakai gražiai išsisuksiu :) tu čia nori išsisiukti, atėjo čia komentuoti su visiškai kitu forumo acc, kad įspėjimų negautu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Gabrys_Ovned rašė:

Ką aš pasigavau, tai ko čia verkiat, rašykit į bugus ir prašykit tegu tvarko tą bugą, o šitaip dariau, nes baigėsi heroinas.

Tu ant tiek graudus esi kad slabaku kluba turi kuri vos uzemus visi kaip lapai krentat tai begi keistis ip ir su fugga ispjaustai visus laisvas esi kiausingalvi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...