Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Don_Fantom

Domas_Vilkin

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Don_Fantom
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Domas_Vilkin [DPKT]
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Sveiki, iškart pradėsiu nuo to kad direktoriaus įspėjimą. Gavau už "Pavaduotojo nepriežiūrą" nors mano pavaduotojas Armandas_Narusis nieko blogo nepadarė, kiek supratau kad šis įspėjimas skirtas už tai kad jis naudojo neleistinas programas. Tuo metu pagalvojau nu gerai reiks rinkti nauja pavaduotoją, bet poto pasižiūrėjau kad jis negavo Direktorių juodojo sąrašo, ir net nepateko į Mafijų gaujų juodajį sarašą. To pasakoje pradėjau aiškintis kokie įrodymai? Na ir spėkit ką aš gavau? http://www.part.lt/perziura/6934f1e2bcb26d147dc5a7f6025a2429774.png  Taip, taip, taip, būtent tokie įrodymai turi būti už kuriuos direktorius gauną įspėjimą sarg.lt serveryje? Manau kad ne, to pasakoje ir rašau šį skundą, nes pavaduotojas nieko nedarė taipat ir įrodymai viena ss kaip jis ore? Manau pasižiūrėja į ss aiškiai matosi kad Augis_Vega yra pasibugines, pats tenai nebuvau nes ruošėmės pulti Immortal mafija, aš jau buvau prie Immortal jų laukiau su Stunt'u, o Armandas_Narusis surinko visus ant mašinos, padares /tpdrag jam pradėjo bugintis mašina dėl Augis_Vega nes jis buvo nepilnai įlipęs į mašiną g [Pats jau direktorius esu virš 1 mėnesio, nekartą man pačiam dėl šio bug'o kai 2 žaidėjai sulipą g į vieną vietą man pradėdavo bugintis mašina]. Na gerai, tarkim Augis_Vega nesibugino ir viskas ten ale gerai, tačiau mano manymu Įrodymų tikrai trūksta, PVZ galbūt kažkas tyčia į mus įsirėžė su serveryje tikrai populeriu "tank mod" ir mus numušė. Mano manymu įrodymų tikrai trūksta 1ss, net ne video? Apie šiuos įrodymus tipat pranešiau čyterių skilties moderatoriui, laukiu taipat jo nuomonės ar vertą bausti Direktoriaus įspėjimu už tokius įrodymus + net jeigu žaidėjas kažka naudojo kodėl jis nesėdi DRK, Mafijų/Gaujų blistuose.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Administratorius, DPKT narys.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne, nenoriu kad Domas būtų nubaustas, tačiau noriu kad viskas būtų sąžiningą, ir nenoriu gauti kažkokių visiškai neteisingų įspėjimų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Siūlau pašalinti NGPT narius ir iš vis tą dalyką, Kalanta padeda tik savo draugams sėdi arba Immortal arba Grove Street, įpatingai kai The Ballas pavyzdžiui reikia didelios pagalbos, jis nesugeba net pakonsultuoti jų, kas čia per ngpt ? Gaudo tik mūsų pusę, kad tik greičiau nušalint, kad tik neperleist direktoriaus, neduok tu dieve tokio ngpt.

Koks tolkas naudoti čytus lygioj vietoj, turint pavaduotoją ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Armandas_Narusis rašė:

Siūlau pašalinti NGPT narius ir iš vis tą dalyką, Kalanta padeda tik savo draugams sėdi arba Immortal arba Grove Street, įpatingai kai The Ballas pavyzdžiui reikia didelios pagalbos, jis nesugeba net pakonsultuoti jų, kas čia per ngpt ? Gaudo tik mūsų pusę, kad tik greičiau nušalint, kad tik neperleist direktoriaus, neduok tu dieve tokio ngpt.

Koks tolkas naudoti čytus lygioj vietoj, turint pavaduotoją ?

 

Aš gi sakiau, jeigu jau imat čyterius į komandą, tai kam jum manęs reikia? The Ballas valdžia į mane nesikreipė jokios pagalbos, Fantomai dar turėjai gaut už įgaliotinių nepriežiūrą įspėjimą, tai jeigu čia kažkas jumis verstu, jau būtumėt gi nuversti, teleportus į Immortal mafiją darot ir dar norit direktorius gaut. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 minutes ago, Lukas_Kalanta said:

 

Aš gi sakiau, jeigu jau imat čyterius į komandą, tai kam jum manęs reikia? The Ballas valdžia į mane nesikreipė jokios pagalbos, Fantomai dar turėjai gaut už įgaliotinių nepriežiūrą įspėjimą, tai jeigu čia kažkas jumis verstu, jau būtumėt gi nuversti, teleportus į Immortal mafiją darot ir dar norit direktorius gaut. :D

Tu vieną kart pažiurėk, ką tavo šventieji Immortal daro, akinius užsidėk jei nedamatai, o dėl teleportų prašyčiau pateikt įrodymus, ne ką tu čia kalbi yra visiškas 0.

9876886c8d9f1e904007bcc2ddd486e9708.png

abc1400995768123c0698a896d08bcb7783.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tokiu prikolu nebuvo per 4 metus sarge :D direktoriai įspėjimus gauna už beleką, net nebereikia įrodymų, "skundai į až ignoruojami" kiek prisimenu buvo, todėl reikdavo kelt papeikimus direktorių ir suteikt šansą paaiškinti situacija, o kas dabar ? Linas_Tobako nušalintas už dosus, komandos nepriežiūrą, nors nebuvo nei tas / nei anas įrodyta, fantomui lempinis įspėjimas irgi :Dd - paprasta neapykanta, asmeninių interesų painiojimas tarp žaidėjų ir ngpt ar dpkt. Kalanta gi žino šitą būgą, @Lukas_Mirror prieš porą mėn į čheaterius už tai buvo įkeltas :D 

nu krč, juokinga situacija jau su tom mafijom/gaujom :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Armandas_Narusis rašė:

Tu vieną kart pažiurėk, ką tavo šventieji Immortal daro, akinius užsidėk jei nedamatai.

9876886c8d9f1e904007bcc2ddd486e9708.png

abc1400995768123c0698a896d08bcb7783.png

 

Rašai nerealius dalykus, aš gi negaliu būt sarge 24 valandas per parą, o kodėl sakai, kad jie šventieji? Eik rašyt papeikimą tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Lukaz_City rašė:

tokiu prikolu nebuvo per 4 metus sarge :D direktoriai įspėjimus gauna už beleką, net nebereikia įrodymų, "skundai į až ignoruojami" kiek prisimenu buvo, todėl reikdavo kelt papeikimus direktorių ir suteikt šansą paaiškinti situacija, o kas dabar ? Linas_Tobako nušalintas už dosus, komandos nepriežiūrą, nors nebuvo nei tas / nei anas įrodyta - paprasta neapykanta, asmeninių interesų painiojimas tarp žaidėjų ir ngpt ar dpkt. Kalanta gi žino šitą būgą, @Lukas_Mirror prieš porą mėn į čheaterius už tai buvo įkeltas :D 

nu krč, juokinga situacija jau su tom mafijom/gaujom :D 

 

Būna, kad pasibugina mašina ir pakyla į orą porą metrų, o čia tai lygtai skraido mašina, kaip sakė tavo draugas užsidėk akinius jeigu nematai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Lukas_Kalanta said:

 

Rašai nerealius dalykus, aš gi negaliu būt sarge 24 valandas per parą, o kodėl sakai, kad jie šventieji?

Nes tu amžinai gini vieną pusę, kaip tu gali sakyt, kad mes naudojam tp jei tu net įrodymų neturi? kol tu jokių video neturi tavo kalbos visiški paistalai kaip ir tavo atliekamas darbas serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...