Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Don_Fantom

Domas_Vilkin

Rekomenduoti pranešimai

8 minutes ago, Lukas_Kalanta said:

 

Aš gi sakiau, jeigu jau imat čyterius į komandą, tai kam jum manęs reikia? The Ballas valdžia į mane nesikreipė jokios pagalbos, Fantomai dar turėjai gaut už įgaliotinių nepriežiūrą įspėjimą, tai jeigu čia kažkas jumis verstu, jau būtumėt gi nuversti, teleportus į Immortal mafiją darot ir dar norit direktorius gaut. :D

Ai beto, jeigu jis turėjo būt nušalintas už įgl nepriežiūra, Artas taipogi nes susilaukė netgi dviejų papeikimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDD, narusi vpš su mašino atskrido užpuolę imm, vpš pff buginasi tipo, dar sako vengia karo, jeigu pas tave būtų kokia 7on o pas priešus 15-19on kariautum?, jo bl sako vengia karo, šnd dar ryte tai ko nedarei kontros ne matei, kad mūsų daugiau o jūsų mažiau, tu pats pažiūrėk esi triohala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 minutes ago, Deiwis_Bratka said:

:DDDDD, narusi vpš su mašino atskrido užpuolę imm, vpš pff buginasi tipo, dar sako vengia karo, jeigu pas tave būtų kokia 7on o pas priešus 15-19on kariautum?, jo bl sako vengia karo, šnd dar ryte tai ko nedarei kontros ne matei, kad mūsų daugiau o jūsų mažiau, tu pats pažiūrėk esi triohala

Tai ir kariavau šiandien su 9 on prieš 15-16 :) Su jokia mašina neskridau po šito bugo, normaliai nuvažiavom prie stunto, tu žodžio čia neturi. Absurdas, pavaduotojas skraido su mašina? Koks tolkas? :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:ddddddddd, Nežinau kas ten skridot, vpš apsiginet ir iškarto važiavot su meritu ir atsitelinot ant namo, normaliai ane čia verkiat dabar dėl to vieno supisto įspejimo kai jau turėjo vpš nušalinti tu pažėk, bl jeigu stebėtu visus karus senai jau būtumet kritę, bet kadangi jus užbanina iškarto dedat mute, kad nebebanintu vpš turėjot senai kristi ir fvio, ir + tai kodėl nekariavai toliau, nes bijojai, kad pasikrausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Deiwis_Bratka said:

:ddddddddd, Nežinau kas ten skridot, vpš apsiginet ir iškarto važiavot su meritu ir atsitelinot ant namo, normaliai ane čia verkiat dabar dėl to vieno supisto įspejimo kai jau turėjo vpš nušalinti tu pažėk, bl jeigu stebėtu visus karus senai jau būtumet kritę, bet kadangi jus užbanina iškarto dedat mute, kad nebebanintu vpš turėjot senai kristi ir fvio, ir + tai kodėl nekariavai toliau, nes bijojai, kad pasikrausi.

Pirmam kare, jūs užmutinot visiškai visus mūsų adminus, kad negalėtu banint jūsų čyterių, jūsų direktorius gauna daugiau papeikimų dėl tų įgaliotinių, jūs atsijunginėjat, tiesiog jumis stoguoja tas "ngpt", kaip ir stogavo dėl anti-esc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Armandas_Narusis rašė:

Pirmam kare, jūs užmutinot visiškai visus mūsų adminus, kad negalėtu banint jūsų čyterių, jūsų direktorius gauna daugiau papeikimų dėl tų įgaliotinių, jūs atsijunginėjat, tiesiog jumis stoguoja tas "ngpt", kaip ir stogavo dėl anti-esc.

 

Čia jau nesąmonės rašai. Aš Artas_Bmw net nežinau kas jis toks išviso per žaidėjas. Dėl anti esc aš jį /pzu darydamas sakiau spaust esc, bet ar jis ten laidą ištraukė ar jį nuddosino. Ir kaip Vasia sakė įrodymai buvo per seni, o dar dpkt sakė jis nebuvo direktorius tuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. "Įkelsim video už valandos", palaukėm 6 valandas - video nėra. Nepavyko padirbt? Dar apie tank mod parašinėk ką nors, kai mašina nei kiek nesudaužyta.

2. Jeigu mašina pasibugina, ji pakyla vos pora metrų į orą ir jai pasidaro žala, kartu ir lempos dūžta. Čia kaip matau šviečia abi ir mašinai žala nepadaryta. O ir skraido per aukštai. Žaidžiu nuo 2012 metų, to dar nemačiau.

3. Ačiū, kad kaltini vieną žmogų, kai sprendimus priimam keturiese. Kaip visada.

4. Įspėjimas buvo duotas ne tik už šią nuotrauką, o ir už tai, kad net po mano asmeniško įspėjimo žaidime į SMS, nesugebi susitvarkyt ir tiesiog ignoruoji mane. Ne, AFK nebuvai, važinėjai su Sandking ir į mano pastabas nekreipei dėmesio.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...