Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Angus_Young

Šarūnas_Jakus

Rekomenduoti pranešimai

Administratoriaus pagyrimo anketa:

 
 

 

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Šarūnas_Jakus
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Gaudant bėglį mane apšaudo ir prireikus heal Šarūnas mane pagydo
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Manau daug kas sutiks su šiuo mano pagyrimu Šarūnui, jisai tikrai šaunus administratorius padėsiantis kuom galintis. Šarūnas nors ir koks bebūtu be nuotaikos ar kažkas jisai visuomet padės.
4. Įrodymai (nebūtina):

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ačiū tau labai. Nors vienas žmogus įvertina mano atliekamą darbą didelis Ačiū tau už tai. Visuomet man yra malonu padėti :) Žinoma ne visada galiu ,bet kaip galiu tai visuomet padedu , patariu ir išklausau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisidedu prie pagyrimo. Manau ne vienas sutiktų, jog Šarūnas yra vienas iš geriausių sarg serverio administratorių, kuris puikiai atlieka savo pareigas, bei draugiškai ir geranoriškai bendrauja su kitais serverio žaidėjais, padeda išlilusiais klausimais. Ne kartą prisidėjau prie jo pagyrimo ir manau nuomonė apie Šarūną tikrai nepasikeis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Vika_Wayy rašė:

Prisidedu prie pagyrimo. Manau ne vienas sutiktų, jog Šarūnas yra vienas iš geriausių sarg serverio administratorių, kuris puikiai atlieka savo pareigas, bei draugiškai ir geranoriškai bendrauja su kitais serverio žaidėjais, padeda išlilusiais klausimais. Ne kartą prisidėjau prie jo pagyrimo ir manau nuomonė apie Šarūną tikrai nepasikeis :)

Ačiū tau Vikule tu esi nuostabi ^^ Aš nežinau ,kas būtų šiame projekte na ir pasaulyje jai nebūtų tokių nuostabių panelių kaip tu ačiū tau už gražius žodžius. Apie tave taip pat galėčiau rašyti tikrai daug ir plačiai tačiau nenoriu išsiplėsti tiesiog žinok tai ,kad tave palaikau ir laikau tikra drauge kuria pasitikiu visu 100%  Esi tikrai labai šauni , su tavimi visuomet galima paplepėti visokiomis temomis šaunuoliukė esi mūsų pasididžiavimas ^^ 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Sarunas_Jakus rašė:

Ačiū tau Vikule tu esi nuostabi ^^ Aš nežinau ,kas būtų šiame projekte na ir pasaulyje jai nebūtų tokių nuostabių panelių kaip tu ačiū tau už gražius žodžius. Apie tave taip pat galėčiau rašyti tikrai daug ir plačiai tačiau nenoriu išsiplėsti tiesiog žinok tai ,kad tave palaikau ir laikau tikra drauge kuria pasitikiu visu 100%  Esi tikrai labai šauni , su tavimi visuomet galima paplepėti visokiomis temomis šaunuoliukė esi mūsų pasididžiavimas ^^ 

 

Ačiū tau labaai, Šarūnai :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Edvinas_Rule rašė:

Šitas administratorius yra pats geriausias iš mano visu sutiktu administratorių. Tikrai niekada ne nusisuks. Visada pasiruošęs padėti žaidėjams.

Oo Sveikas, Edvinai tau taip pat didelis AČIŪ : Geriems žmonėms yra malonu padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...