Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Angus_Young

Šarūnas_Jakus

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 minutes(-ių), Raimis_Andriuha rašė:

Superinis, pagarba jam, ir sveikos gyvenime.:11_blush:

 

prieš 56 minutes(-ių), Vilius_Nitro rašė:

Šitas administratorius visada ištiesę pagalbos ranką,kai to reikia kitiems serverio žaidėjams. Jisai paslaugus,malonus,pavyzdį rodantis administratorius,bei TPK narys. Juo galima pasitikėti,paklausti ar paprašyti,kad ir to pačio /heal ir jis visada tai suteiks. Daugiau tokių administratorių :)

 

prieš 1 valandą, Tadelis_Litai rašė:

Prisidedu prie pagyrimo, geriausias serverio administratorius taip ir toliau Šarūnai. Visada paprašius pahealins, padės įvairiais klausimais, draugiškai bendrauja su serverio žaidėjais. Manau tikrai Šarūnas vertas būtų moderatoriaus!!!

 

prieš 7 valandas(-ų), Rokas_Bilzerian rašė:

Prisidedu prie šio administratoriaus pagyrimo, visad padeda kai tik reikia, manau pasieksi kažko aukščiau :14_relaxed:

 

prieš 8 valandas(-ų), Keilo_Dollar rašė:

Taip, Šarūnas tikrai vertas pasididžiavimo, kada reikia pagalbos visą laiką kreipiuosi pas jį, manau net vertas forumo Moderatorius :) Tokių administratorių ne visada gali sutikt. Šaunuolis!

 

Labai jums visiems ačiū už nuostabius atsiliepimus. Tikrai vertinu juos ir džiaugiuosi ,kad jūs taip pat vertinate mano atliekamą darbą. Jūs visi esate tikrai malonūs bei draugiški todėl tokiems kaip jums visuomet yra malonu padėti ačiū dar kartą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šarūnai, apie tavę galėčiau rašyt ir rašyt, tikrai šitas administratorius yra nusipelnęs ir aukštesnių pareigų, nes jis yra tikrai šaunus administratorius, visiems padedantiems kam tik reikia,padeda įvairiais klausimais, šaunus administratorius ir nemanau, kad kiekviena tokį surastume nes jų yra labai nedaug ;) Sėkmės Šarūnai, ir siek tikrai aukštesnių pareigų, tiek žaidime tau sėkmės tiek realiame gyvenime ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Lukas_Riidazz rašė:

Šarūnai, apie tavę galėčiau rašyt ir rašyt, tikrai šitas administratorius yra nusipelnęs ir aukštesnių pareigų, nes jis yra tikrai šaunus administratorius, visiems padedantiems kam tik reikia,padeda įvairiais klausimais, šaunus administratorius ir nemanau, kad kiekviena tokį surastume nes jų yra labai nedaug ;) Sėkmės Šarūnai, ir siek tikrai aukštesnių pareigų, tiek žaidime tau sėkmės tiek realiame gyvenime ;)

Sveikas , Lukai labai tau ačiū už puikus atsiliepimus. Tikrai yra šaunu matyti ,kad daugiau vis daugiau puikių žmonių prisideda prie mano šio pagyrimo. Didelis tau ačiū.

 

prieš 5 minutes(-ių), Daliova_Pantera rašė:

Butinai ir aš prisidedu prie Šarūno pagyrimo...Tai iš ties šaunus adminas ir įpatinga asmenybė.Mielas ir draugiškas,bei mandagus žmogutis ;)

Daliova, kaip man yra smagu ,kad ir tu prisidedi prie pagyrimo. Labai šaunu ,kad tokia kaip tu šauni panelė vertina mano sunkiai atliekamą darbą. Ačiūūkas tau :) Tu taip pat esi labai šauni administratorė ir norėčiau ateityje matyti tave su didesnėmis privilegijomis negu šiuo metu.

 

prieš 2 minutes(-ių), Arnas_Milleris rašė:

Prisidėsiu ir aš, šaunus administrarius, savo pareigas atlieka puikiai, visada atsako, neatsuka nugaros prireikus pagalbos.

Ooo Kas gi čia ? Sveikas , Arnai iš tikro ir tau norėčiau padėkoti už šaunius atsiliepimus. Apie tave taip pat galėčiau parašyti šaunių atsiliepimų nes kiek bereiktų pagalbos jos visuomet galima sulaukti iš tavęs. AČIŪ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...