Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domaxz_Intensive

pasiūlymas mechanikams

Ar reikia šio atnaujinimo?  

49 balsai(-ų)

1. 1. Ar reikia šio atnaujinimo?

• Taip
      45
    • Ne
      4

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kadangi gavome iš bumerio atsakymą dėl mašinų kabinimo ant nuosavų tr. priemonių, ir kad tai yra įgyvendinama, tačiau toks dalykas buginasi, bandysiu įsiūlyt dar vieną TIKIMĖS įgyvendinamą pasiūlymą, nes jau tikrai kažko naujo seniai beturėjom. 

b7cEbMz.jpg

Taigi tiesiog siūlyčiau mechanikams įdėti DFT-30, ir kad būtų įmanoma užsikelt tr. priemonę ant jos (užkabinimas galėtų būti valdomas taip pat kaip ir mech kablys). Kadangi pd sraigtasparniai iš šonų turi papildomas platformas, pagalvojau, kad jeigu ant tr. priemonių eina dėti objektus, tai šio sunkevžimio šonai galėtų būti apsaugoti, kad mašina ant viršaus nenuslystų. Kas dėl krovinių vežikų - manau, kad jiems reiktų įdėti kažką kito, nei šią mašiną, visgi jų darbas visai nėra reikšmingas ir jie neduoda serveriui jokios naudos... Arba bent jau mechanikų DFT-30 perdažyti kita spalva arba uždėti kokią nors detalę (pvz., kaip skiriasi gp ir swat burrito), kad kiti atskirtų, kur mechanikas, o kur krovinių vežikas.

Būtų įdomu išgirsti kitų žaidėjų nuomonę dėl šio atnaujinimo, gal ką pasiūlytumėte patobulinti ar keisti? Lauksiu jūsų komentarų, žinoma, jeigu balsuojate prieš, argumentuokite.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Ant mechanikų šito transporto jei įgyvendintų užtektų kokias mirgalkes uždėt ir tiek, bei pasiūlymas išties įdomus net nesuabejočiau ar reikalingas serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš visai sutinku, pasiūlymas gan įdomiai skaitėsi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sutinku su šiuo pasiųlymu, tikrai būtų vienas įdomesnių atnaujinimų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Puikus pasiūlymas , vistiek ši transporto priemonė nėra šiuo metu tinkamai panaudojam. O kas gi geriau jos nepanaudotų jai ne mūsų mechanikai. Aš tikrai už 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš už, bet man šiaip įdomu, kokį pranašumą turėtų turėti šita mašina vietoj Tow Truck? (ar daugiau mašinų tilptų, ar kaip?)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visapusiškai , krovinių vežikų nelabai ir matyt, tuolab tas XP tarpas greit praeina ir nieks neužsibūna tame darbe. Mechanikams atnaujinimas, serverio pagyvinimas. Įgyvendinus galima būtų pagalvoti ką įdomiau su šia tr. priemone galima nuveikti. :16_relieved:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pasiūlymas zjbs, aš manau kad to reik, galima būtų švyturėlius uždėt ant stogo, šioks toks atsiskirimas nuo krovinių vežikų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Geras pasiūlymas, neturiu ka pridurt,tikiuosi idėja bus įgyvendinta

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Arba panaikint krovinių vežiko darbą ir viskas 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Didelis UŹ.. Ypač pagelbės atrankų metu, kada reikia nutempti daug mašinų. + mechanikai galima sakyti turi tik Tow truck, nes su alpha nė mašinu nutempsi, nei ką..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2016-08-22 at 20:54, Freddy_Orton rašė:

Aš už, bet man šiaip įdomu, kokį pranašumą turėtų turėti šita mašina vietoj Tow Truck? (ar daugiau mašinų tilptų, ar kaip?)

Aš tai pat pritariu ir turiu tokį klausimą, nes tow truck yra mobilesnis, patogiau važiuoja.Ggal jei pridėjus objektą kad prailgint šiek tiek tilptų 2 automobiliai ir tada pasiūlymas būtų išties naudingas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2016-08-24 at 07:51, Arnas_Koncevich rašė:

Aš tai pat pritariu ir turiu tokį klausimą, nes tow truck yra mobilesnis, patogiau važiuoja.Ggal jei pridėjus objektą kad prailgint šiek tiek tilptų 2 automobiliai ir tada pasiūlymas būtų išties naudingas.

Būtent. Tuom ir būtų naudingas šitas kamazas, jeigu eitų kelias tr. priemones užsimest.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šitas pasiūlymas geras. Reiktu tokio. Kai ateisiu į mechanikus įdomu butu padirbt su tokiais aparatais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man viskas patiko ir visai saunu,kad siulai kazka savo darbui:) Jeigu bumeris yra protingas zmogus nepagailes sitam dalykui laiko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...